Нові підходи – нове Правління


Ключовим стало рішення про формування нового складу Правління НДЛМ за функціональним принципом. Основна ідея полягає у зміні принципу формування складу Правління: обрання осіб згідно з принципу функціонального прикріплення, тобто під конкретно визначену зону відповідальності. Раніше Правління обиралося з числа активних членів Ради НДЛМ, просто „гарних лідерів”.
До нового складу Правління НДЛМ згідно функціонального прикріплення увійшли: Голубович Олексій (комунікативні технології), Заверуха Володимир (перспективні іміджеві проекти), Криницький Євген (менеджмент проектів), Крутько Володимир (міжнародні відносини), Матвійчук Наталя (масова комунікація), Підтиканий Ігор (управління знаннями), Стоцький Анатолій (фондрайзинг), Тимощук Віталій (спортивний напрямок), а також за посадами Голова НДЛМ і його заступники.
На Раді також були обговоренні й інші важливі питання, щодо подальшої діяльності НДЛМ, її розвитку та змін, співробітництва з НДП.
Саме зараз, коли у країні грядуть зміни члени Народно-демократичної ліги молоді не лякаються ОБИРАТИ та щось ЗМІНЮВАТИ на краще.

Юрій Батов
Bookmark and Share