На сайті ХДМУ розміщено план діяльності Одеського обласного осередку ВМГО ХДМУ на 2007 рік


Нагадаємо, що Правління ХДМУ з метою покращення інформування громадськості про роботу організації ініціювало опублікування річних планів діяльності осередків на офіційному сайті Християнсько-Демократичної молоді України.

На думку керівництва організації, цей крок дозволить підвищити рівень поінформованості як членів організації, так і всього молодіжного громадського руху України, а також, представників молодіжних загальноєвропейських об’єднань та їх членів про події, проекти та заходи, які відбуваються в регіонах країни з ініціативи, або ж за участі обласних осередків Всеукраїнської молодіжної громадської організації Християнсько-демократична молодь України.

Ми запрошуємо Вас до обговорення плану діяльності Одеського обласного осередку ВМГО ХДМУ на 2007 рік.


ПЛАН


Одеський обласний осередок


Дата створення:
26.02.2007

Дата реєстрації:
В процесі

Реєстраційний номер Свідоцтва:
В процесі

Голова осередку
Чорний Олексій Сергійович, аспірант І року навчання біологічного ф-ту Одеського національного університету ім. І. І. Мечнікова.

Правління
Грузова Віра Сергіївна, студентка І курсу Одеської національної юридичної академії.

Демедюк Юрій Григорович, студент ІІІ курсу історичного ф-ту Одеського національного університету ім. І. І. Мечнікова.

Коваль Галина Ярославівна, студентка ІІІ курсу психологічного ф-ту Одеського національного університету ім. І. І. Мечнікова.

Латіков Артем Михайлович, студент IV курсу Одеської державної академії холоду.

Лозова Ольга Йосипівна, студентка IV курсу біологічного ф-ту Одеського національного університету ім. І. І. Мечнікова.

Чорний Олексій Сергійович, аспірант І року навчання біологічного ф-ту Одеського національного університету ім. І. І. Мечнікова.

Секретаріат
Бутук Оксана Олександрівна, студентка V курсу філологічного ф-ту Одеського національного університету ім. І. І. Мечнікова.

Коваль Галина Ярославівна, Голова секретаріату, студентка ІІІ курсу психологічного ф-ту Одеського національного університету ім. І. І. Мечнікова.

Павлов Віктор Вікторович, фрілансер, дизайнер.

Контрольно-ревізійна комісія
Олинець Марина Олександрівна, студентка ІІІ курсу Одеської державної академії будівництва та архітектури.

Трістан Тетяна Юріївна, студентка ІІ курсу Державного аграрного університету.

Узун Юлія Павлівна, голова КРК, студентка ІІІ курсу Одеської державної академії харчових технологій.Статут Одеського обласного осередку ВМГО ХДМУ


Контакти

Сайт:
www.odesa.cdyu.org

e-mail:
cdyu_odesa@ukr.net

Телефон:
8 (048) 724 48 10

8 097 950 12 01

8 063 273 23 54
Графік діяльності обласного осередку на 2007 рік№ п/п
Назва заходу
Дата проведення
Короткий опис

Розбудова громадянського суспільства

1. Залучення молоді до активної громадської діяльності шляхом створення мережі інформаційних стендів.
01.03 - 25.06

Можливо подовження проекту у новому навчальному році.
Збираємось розмістити у найбільших ВНЗ м. Одеси інформаційні стенди, на яких буде відображатися актуальна та цікава інформація про різноманітні молодіжні організації, про принципи роботи громадянського суспільства, про можливості, що відкриваються перед молоддю, яка займається громадською діяльністю, а також, пропозиції, якими можуть скористатися студенти найближчим часом. Інформація буде збиратися з інтернету, а також за допомогою спеціальних запитів в громадські організації та органи державної влади та щотижнево поновлюватись на стендах. Фактично, ці стенди будуть ефективним посередником між представниками третього сектору та студентами міста Одеса. Ідея подана у вигляді проекту на конкурс міні-грантів. Результати відбору будуть відомі 1 березня.

2. Проведення проекту „Школа молодого активіста”.
Термін виконання чітко не визначений.
Серія семінарів для студентів одеських ВНЗ з захисту своїх прав, молодіжного законодавства, лобіювання інтересів молоді тощо.

3. Проведення школи молодого лідера для школярів.
Вересень - грудень.
Серія семінарів з розвитку лідерських якостей та основ громадської діяльності для школярів одеських шкіл.

Європейська та євроатлантична інтеграція України

4. Проведення конференції „Зовнішньо-інтеграційні можливості України”.
Орієнтовно 21-22 квітня.
Передбачається провести конференцію на базі одного з Одеських ВНЗ. Конференція буде складатися з лекційної частини (для виступу збираємося запросити фахівців з Кабміну, ВР, МЗС і Генштабу ЗСУ) та роботи в комітетах. Конференція буде завчасно проанонсована по всім ВНЗ Одеси. Серед учасників конференції розповсюдимо анкети для бажаючих працювати в напрямку поширення знань про євро- та євроатлантичну інтеграцію. Таким чином, зберемо команду людей молодого віку, яким цікава ця тема і які зможуть працювати в команді. Конференція може стати першим етапом реалізації проекту в рамках співпраці з Центром інформації по європейській та євроатлантичній інтеграції обласної бібліотеки ім. Грушевського за підтримки фонду „Відродження”.

5. Проведення наметового табору в Криму.
Перша декада травня.
Передбачається проведення наметового табору для молоді, яка цікавиться питаннями євро- та євроатлантичної інтеграції. Учасників табору будемо відбирати за анкетами, які планується розповсюдити під час конференції, через мережу інформаційних стендів та Інтернет. Під час табору можливі невеликі переходи. Мета табору – підготувати тренерів для проведення семінарів у ВНЗ Одеси, а можливо, і інших міст України. У рамках реалізації проекту можлива співпраця зі Спілкою Ініціативної Молоді по проекту „Точка перетину”.

6. Проведення серії семінарів для студентів одеських ВНЗ.
Друга половина травня – перша половина червня.
Передбачається проведення серії семінарів у ВНЗ з метою поширення інформації про Євросоюз та НАТО. Проводити семінари буде молодь, яка брала участь в конференції та наметовому таборі. Під час проведення семінарів будуть роздаватися анкети для участі в наметовому таборі в Карпатах. Також, анкети будуть розповсюджуватися через мережу інформаційних стендів та Інтернет.

7. Відзначення дня Європи.
Травень.
Організація невеликого свята для молоді в рамках святкування дня Європи. Можливі події: квест, графіті, виступи ВМХіеров (вело), змагання, боді-арт вечірка в одному з арт-клубів Одеси.

8. Проведення наметового табору в Карпатах.
Перша декада липня.
Передбачається здійснити похід у Карпати з метою створення команди тренерів для здійснення заходів, пов’язаних з популяризацією ідей євро- та євроатлантичної інтеграції України.

9. Проведення змагань між різними спортивно-туристичними клубами і НДО.
Серпень або вересень.
Збираємося провести акцію на кшталт зльоту туристичних організацій. Змагання на природі. Під егідою НАТО, можливо з залученням їх обладнання (намети, спальники, GPS тощо). Таким чином, ми можемо зібрати актив з різних молодіжних організацій для подальшої роботи в цьому напрямку.

10. Проведення великого наметового стаціонарного табору для молоді громадських організацій.
Серпень або вересень.
Проведення великого стаціонарного наметового табору для представників різних молодіжних громадських організацій України. Мета – поширення знань щодо ЕС та НАТО. Розробка механізмів популяризації ідей інтеграції України до цих інституцій.

11. Проведення відкритих дебатів щодо необхідності вступу України до НАТО.
Вересень - грудень.
На території ВНЗ проводити відкриті дебати з попереднім анонсуванням цієї події у всіх ВНЗ. Для участі в дебатах будемо запрошувати представників різних організацій, зокрема і тих, які виступають проти вступу України в НАТО.

12. Проведення семінарів та ігор в школах області.
Вересень –грудень.
Мета – популяризація ідей євро- та євроатлантичної інтеграції серед школярів області.

Відродження національних традицій
13. Святкування зимових святок.
06.01-19.01
В святкування зимових святок входить проведення колядувань, щедрувань та інших традиційних заходів пов’язаних з Різдвом Христовим, Старим Новим Роком та Водохрещам. В програму заходів входить створення костюмів, розучування пісень, а також саме колядування по одеським будинкам.

14. Відзначення 100-річчя з дня народження Романа Шухевича.
Кінець червня - перша декада липня.
Участь в святкуваннях, що пройдуть під Львовом в кінці червня. Похід з відвідуванням знакових місць в історії Української Повстанської армії. Також заплановано потрапити в одне з маленьких українських сіл на Івана Купала, щоб прийняти участь в народному святкуванні цього свята. Будемо намагатися поєднати похід з відвідуванням фестивалів, що проходять в цей час в Карпатах (Шепіт, Шешори, фестиваль в Рахові). Похід буде поєднуватись з проведенням тренінгів для створення команди для роботи по проекту популяризації ідеі євро- та євроатлантичної інтеграції України.

15. Відзначення Дня Українського Війська.
14-16 вересня.
Проведення змагань між молоддю на одеських схилах, козацька юшка, конкурси, відпочинок.

Боротьба з корупцією
16. Проведення студентських розслідувань.
01.01 - 31.12
Збираємось проводити студентські розслідування по найбільш болючим питанням молоді, які пов’язані з корупцією, чи з поганою роботою певних владних структур. По закінченню розслідування, а також в процесі, збираємось інформувати громадськість через ЗМІ, а також робити потрібні звернення і заяви для вирішення проблеми. Можливо цей напрямок роботи буде оформлений в окремий проект. В рамках напрямку 24 лютого приймаємо участь в презентації проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна». Проект здійснює компанія Менеджмент Системс Інтернешнл (MSI) у партнерстві з Фундацією Україна - США, Інтерньюз Україна, Творчим центром Каунтерпарт, Київським міжнародним інститутом соціології та Українським освітнім центром реформ.

Благодійна діяльність
17. Проведення свята у дитячому притулку м. Білгород-Дністровський.
Кінець лютого-початок березня.
Знайомство з дітьми. Проведення ігор. Спілкування. Подарунки у вигляді розвиваючих настільних ігор та фруктів. Фінансування за рахунок грошей, що були зібрані під час колядування.

Захист навколишнього середовища

18. Облаштування парку.
Весна – літо.
Розчищення території парку від сміття. Проектування дизайну парку. Висадка дерев.


Обговорити річний план діяльності на форуміBookmark and Share