Наскільки учні середніх шкіл обізнані з тематикою міжнародної безпеки та діяльністю НАТО?


Метою цього конкурсу є визначення того, наскільки учні середніх шкіл обізнані з тематикою міжнародної безпеки та діяльністю НАТО, а також стимулювання молоді до пошуку нових знань, до перших наукових та творчих спроб, до діалогу зі своїми однодумцями, до роботи в команді та всебічного фізичного розвитку.

Для участі у конкурсі до Севастополя прибуло 60 учнів, які представляють усі регіони України. В перший день свого перебування на українському флоті конкурсанти ознайомилися з багатою історією Севастопольського військово-морського інституту – відвідали музей та побували у навчальних аудиторіях, де здобувають освіту майбутні флотські офіцери.

Сьогодні конкурсантів чекають як фізичні, так і інтелектуальні змагання. Символічно, що конкурс проходить напередодні 15-ї річниці Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

В Україні конкурс розпочався за ініціативи Молодіжного центру Атлантичної Ради України (МЦ АРУ), громадської організації, яку створено в рамках молодіжної програми Атлантичної Ради України для поширення серед української молоді інформації та пропаганди ідей інтеграції України до Європейських та Євроатлантичних структур співробітництва та безпеки.

Сьогодні цей конкурс є одним з актуальних заходів серед молоді, яка визначається зі своїми планами на майбутнє та прагне всебічних знань, оскільки тематика міжнародної безпеки є дуже популярною та актуальною в світі. Аудиторія – це учні загальноосвітніх шкіл, коледжів, гімназій, училищ та студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації віком від 14 до 19 років.

В Україні конкурс “Аліанте” МЦ АРУ проводить спільно з Громадською Лігою Україна-НАТО за сприяння та підтримки Центру інформації та документації НАТО, Міністерства оборони України, Держкомтелерадіо України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства закордонних справ України, Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.

Bookmark and Share