«Геть рейдерство з освіти!»


Гаслами акції є: „Київські педагоги – майбутнє столиці!” „Ми хочемо вчитись, а не судитись!” ”Руки геть від КМПУ імені Б. Д. Грінченка!” „Геть рейдерство, освіта – це наше право!” „Доктор юрид. наук Журавський, почитайте Закон „Про освіту!” „Пане Черновецький, підвищіть кваліфікацію своїх держслужбовців!” „Пані Гриневич, зовнішнє оцінювання - 2”

Захід відбудеться у вигляді пікету Київської Міської Державної Адміністрації з 11:00 до 12:00. Збір учасників акції об 11 годині біля будівлі КМДА (вул. Хрещатик, 36)

Учасники акції вимагатимуть від КМДА (власник університету) негайно припинити тиск, якого зазнає університет протягом останніх 6 місяців: за цей час КМПУ імені Б. Д. Грінченка витримав 6 (!) перевірок, котрі не виявили порушень. Ініціатива даних дій походить від чиновників КМДА – Віталія Журавського та Лілії Гриневич. Попри відсутність порушень, названі особи фальсифікують довідки та зараз намагаються усунути ректора, для того, щоб мати змогу безкарно продати один з корпусів університету в центрі міста – на Воровського, 18 (ласий шматок для новітніх рейдерів у освіті)

Не дозволимо ставити хрест на київських педагогах!
Освіта – майбутнє держави!


Ініціативна група студентів
КМПУ імені Б. Д. Грінченка
т. 8-0688079313
kmpu@ukr.net
Bookmark and Share