Літній табір для учасників Євроклубів України


Протягом всього проекту учасники обмінялись безцінним досвідом, поділилися цікавою інформацією щодо розвитку цього руху та звичайно обговорювали співпрацю між Євроклубами різних регіонів.

У таборі взяли участь 25 представників Євроклубів з 16 областей України (Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської Луганської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Ровенської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернівецької АР Крим), досвідчені тренери рольових ігор з європейської тематики, волонтери Євроклубу ХДУ, запрошені гості.

На вечірку „Європейські вечорниці” завітали Дірк Шьобель - В.о. Голови Представництва Європейської Комісії в Україні, Ірина Стаднійчук - Документаліст Представництва Європейської Комісії в Україні, Олександр Співаковський - координатор проекту, а також гості. На вечорниці було проведено неформальні презентації Євроклубів, інтерактивні ігри та спілкування всією дружньою компанією з почесними гостями котрі завітали на вечірку.

Гості та учасники були вражені тією приємною атмосферою котра панувала впродовж проведення табору та теплими відносинами між всіма учасниками. То було файно.


Автор : Роман Горюн, Харківський Євроклуб, Координатор вологтенського руху
Bookmark and Share