«Фортеця Фест» - новий фестиваль сучасної молоді


На останній дзвоник, 31 травня молодіжним об’єднанням «Ліга об’єднаної молоді» було проведено фестиваль сучасної музики «Фортеця Фест».

Даний захід проходив з метою впровадження сучасних форм організації дозвілля, стимулювання прояву нових талановитих виконавців, популяризації перлини Поділля – Кам’янця-Подільського.

Музика фестивалю лунала на території музею-заповідника «Стара Фортеця» у середині древнього замку. У рамках акції на одну сцену вийшли досвідчені українські гурти «С.К.А.Й.», «ТНМК» та ще зовсім юні й спраглі до виступів кам’янецькі «Апріорі» та «Своєрідне».

Для «апріористів» «Фортеця Фест» став дебютом, натомість для «своєрідних» ще одним засобом самоствердитись, оскільки, виконавці вважаються найкращими в жанрі танцювальної музики у Кам’янці. Молоді гурти були відібрані не випадково, адже «Апріорі» взяв організаторів своїм стилем музики – арт-рок, який досить рідко можна почути в Україні.

«Своєрідне» ж вже давно співпрацює з нашим об’єднанням і неодноразово відпрацьовував на акціях МО «ЛОМ», зокрема на дискотеках, де цих музикантів завжди очікують з нетерпінням.
Про любов до неперевершених «С.К.А.Й.» та «Танок на майдані Конго» можна й не говорити, а тому і не потребує обґрунтування вибір щодо цих гуртів. Дякуємо, що вони із радістю підтримали намагання по проведенню фестивалю.
Також велику подяку надсилаємо головному партнеру фесту ТМ «Хортиця», без якої наші намагання були б нереалізовані. Досить приємно, що Кам’янець-Подільський розглядають як стратегічно важливе місто і погодились допомогти щодо реалізації проекту.

Фестиваль «Фортеця Фест» заплановано проводити регулярно й тому запрошуємо усіх охочих приїздити наступного року на цей захід й отримувати задоволення від якісної української музики. Адже:
«Місто фестивалів обирає перших.
Перших в красі, перших в музиці».


Джерело : Прес-центр проекту "Фортеця Фест"

Автор : Євген Касап, Голова прес-центру проекту "Фортеця Фест"


Bookmark and Share