Геть рейдерство з освіти!


Не надавши ніяких документальних підтверджень виправданості такої кількості фінансових перевірок, кожна з яких не брала до уваги висновки попередньої про відсутність порушень, а також правомірності претензій до контракту ректора, змушені були повернутись до будівлі КМДА. Студенти скандували "Чиновник - ворог освіти" та "Руки геть від педагогів".
Перевірки в університеті проходять з грудня 2006 року одна за іншою, (тільки фінансових перевірок КРУ було 3) скасовуючи або "уточнюючи" результати попередньої. Варто зазначити, що жодна з перевірок не виявила порушень ані зі сторони університету, ані зі сторони ректора. Не зважаючи на це, чиновники КМДА (як власника університету), не спираючись на жодні офіційні документи, намагаються безпідставно усунути ректора з посади і надалі чинять тиск на університет, тим самим порушують навчальний процес та фактично зривають вступну кампанію.
Варто відзначити, що чиновники посилили тиск на університет та перейшли до активних дій по усуненню ректора із закінченням сесії та початком літніх канікул. Ймовірно з надією, що студенти не зможуть самоорганізуватися на захист університету у цей період. Але студенти вже довели, що навіть у літній період стануть на захист своїх прав.
Серед імовірних причин такого тиску називають намагання вищеназваних чиновників з КМДА рейдерськими методами, усунувши ректора, привласнити та продати один з корпусів університету, що знаходиться на вулиці Воровського, 18 (у центрі міста) – ласий шматок для новітніх рейдерів у освіті.
Проте, студенти вже довели, що просто так не дадуть нищити свою alma mater та будуть стояти за свій університет до кінця. Наступним етапом боротьби стане повторне пікетування КМДА у четвер, 14 червня з 09 до 12 год. Цього разу ініціативна група студентів вже залучилась підтримкою трудового колективу. Одночасно відбудеться прес-конференція адміністрації університету у приміщенні агенства „УНІАН”Bookmark and Share