ТУРНІР З ФУТБОЛУ „КУБОК УДАЯ”


Організаторами футбольного турніру виступили Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Молодіжний Парламент Полтавщини, ГО „Майбутнє Пирятина”.

Турнір проходив у рамках програми „Розвиток громадської ініціативи серед молоді”, яка підтримана управлінням Полтавської обласної державної адміністрації у справах сім’ї, молоді та спорту та Східноєвропейським Демократичним Центром. Турнір з футболу був направлений на реалізацію локальної ініціативи по вирішенню проблеми територіальної громади. Популяризація здорового способу життя та підтримка спорту у селах Полтавської області відіграє неабияку роль.

В організації турніру з футболу організаторам допомагали Молодіжний Парламент Кременчука та Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Відкрив турнір з футболу „Кубок Удая” наш видатний земляк і людина, що зробила вагомий внесок у розвиток Пирятинського регіону, а в даний час розбудовує Полтавщину, перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Близнюк Іван Федорович.
Участь у турнірі взяло шість команд з різних куточків Пирятинського району. А саме, команди „Удай” (Велика Круча), „СКА” (с. Антонівка Чернігівської обл.), „Факел” (Березова Рудка), ФК „Харківці”, СК „Антонівка-Старт”, „Сокіл” (с. Каплинці). Зазначимо, що команди, які брали участь у турнірі не професійні, це прості хлопці, які вибрали здоровий спосіб життя та хочуть підняти значимість спорту у своєму районі на більш професійний рівень.

У перервах між іграми на глядачів чекали цікаві конкурси, виступи групи підтримки, а також спортивні спартакіади між командами з різних сіл Пирятинського району.

За третє місце у футбольному двобої зійшлися команди „Факел” та „СКА”, із результатом 0:1 у нелегкій боротьбі третє місце посіла команда „СКА” (с. Антонівка).

У фіналі за Кубок Удая зустрілися команди „Сокіл” та „Удай”. Після першого тайму результат гри 0:1 на користь команди „Удай”, до кінця гри команді „Сокіл” вдалося зрівняти результат гри 1:1. Вирішили результат гри після матчеві серії пенальті, які заставили нервувати не тільки самі команди, а і вболівальників. Такої напруженої гри давно вже ніхто не бачив, тиша на полі та тільки звук один за одним забитих м’ячів, і ось жаданий результат, майже у рівній боротьбі з рахунком 12:11 перемогу здобула команда „Удай” з Великої Кручі.
З упевненістю можна сказати, що турнір став справжнім спортивним святом, яке будуть ще довго згадувати учасники та вболівальники. А організатори впевнені, що громадська ініціатива яка була реалізована через проведення футбольного турніру, започаткує гарну традицію футболу у невеликих селах Пирятинського району.Bookmark and Share