Станіслав Ніколаєнко звернувся до керівників вузів І-ІV рівнів акредитації усіх форм власності з вимогою безумовного дотримання нормативно-правових актів та правил прийому до вузів


Міністерство освіти і науки зобов’язує керівників вищих навчальних закладів забезпечити роботу приймальних комісій таким чином, щоб кожен абітурієнт та його батьки мали можливість отримати своєчасну кваліфіковану і коректну відповідь на питання щодо вступу до вищого навчального закладу.

Робота приймальних комісій повинна відзначатись прозорістю, доброзичливістю, об’єктивністю. Вся необхідна інформація має бути розміщена на стендах приймальної комісії і в засобах масової інформації.

Для консультування абітурієнтів та їх батьків з питань вступу до вищих навчальних закладів Міністерство рекомендує організувати у навчальних закладах на період проведення вступної кампанії функціонування консультаційних телефонних ліній.

Міністерством освіти і науки України з метою забезпечення належного контролю щодо проведення вступної кампанії та протидії проявам хабарництва і корупції у вищих і професійно-технічних навчальних закладах створено оперативний штаб “Вступна кампанія 2007 року”, який реагуватиме на будь-які випадки порушення нормативно-правових актів, що регламентують організацію і проведення вступної кампанії.

Bookmark and Share