У Донецьку пройшов обласний етап Фестивалю дружин юних пожежних


Незвичайне дійство привертало увагу навіть випадкових перехожих та перетворювало їх на глядачів. Конкурсна програма Фестивалю продовжилася у ПК ХХІ з’їзду КПРС. Глядацький зал був заповнений школярами, вихованцями школи-інтернату та курсантами Донецького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. До складу журі увійшли фахівці різних напрямків, які оцінювали рівень виступів за десятьма параметрами. Начальник Головного облуправління МНС Андрій Бондаренко, відкриваючи Фестиваль, пообіцяв його учасникам, що “журі буде об’єктивним, а нагорода – гідною переможця”.

Члени журі одностайно віддали першість команді “Пропаганда” з Донецька. Виступ учнів школи №96, які складають цю команду, вразив глибокими знаннями пожежної безпеки, ретельним відпрацюванням сценарію, командним духом, синхронністю дій тощо. Глядачі оплесками зустріли демонстрацію на екрані аматорського фільму з відеоматеріалів, наданих центром пропаганди ГУ МНС і самостійно відібраних школярами фрагментів популярних кінострічок із влучними коментарями. “Пропаганда” виправдала свою назву і поїде у вересні до Євпаторії відстоювати честь шахтарського краю на заключному Всеукраїнському етапі Фестивалю. Друге місце посіла команда “Фенікс” з міста Костянтинівка. Третє місце дісталося донецькій команді “Гра”.

Блискучий гумор команди “Останній герой” з Макіївки, що отримала перемогу в номінації “За мистецтво перевтілення”, підтримував настрій глядачів протягом усього виступу. Наприклад, ствердження: “скульптура Венери Мілоської доводить, що петарди використовували ще в середньовіччі”, одразу надало макіївчанам безмежну прихильність юної глядацької аудиторії. Команда з Володарського району з оригінальною назвою “Палаючі чуби” тішила око національним колоритом костюмів і декорацій. Цікавого було так багато, що під кінець “палали” чуби вже і в членів журі. Обирати було важко, проте невдоволених не було. Навіть коли все скінчилося, а призи та солодкі подарунки були розглянуті та з’їдені, ніхто не поспішав до автобусів. Адже наступна зустріч відбудеться лише за рік!Bookmark and Share