Генеральний секретар ІМО відвідав Одеську національну морську академію


24-26 травня в Україні з офіційним візитом перебуває Генеральний секретар Міжнародної морської організації Ефіміоус Мітропулос. Головна мета пана Мітропулоса - ознайомлення з українською морською галуззю.

25 травня Ефіміоус Мітропулос перебуває з поїздкою в Одесі, де він зустрівся з Головою Одеської обласної державної адміністрації та Головою міста Одеса. Цього ж дня Генеральний секретар ІМО відвідав Одеську національну морську академію, де зачитав лекцію на тему “Міжнародна морська організація: сучасний стан та перспективи розвитку” та за високі досягнення у морській галузі був нагороджений званням Почесного доктора Одеської національної морської академії.

Окрім того, Ефіміоус Мітропулос здійснив морський огляд Одеського морського торговельного порту та ознайомився з його роботою.

Довідково: основна мета ІМО – підвищення безпеки судноплавства й охорона морського довкілля. Докладно цілі та функції Організації визначені в ст.1 Конвенції про ІМО, прийнятої 1948 року на Морській конференції ООН у Женеві. Україна приєдналася до цієї Конвенції 28 березня 1994 року, і з цього моменту є дійсним членом Організації.

Основою для вступу України в Організацію було те, що торговельне судноплавство України функціонує в умовах міжнародного правового простору на основі чинних міжнародних стандартів безпеки судноплавства і охорони навколишнього середовища на морі від забруднення з суден.Bookmark and Share