У Дніпропетровську відзначено переможців фестивалю інтернатних закладів "Повір у себе"


“Гарячі серця, відкриті душі, талановиті і розумні діти саме тут, - сказала під час відкриття фестивалю Надія Дєєва. Цим дітям з обмеженим слухом, зором, особливостями розвитку складніше ніж іншим. Тому для нас важливо не тільки адаптувати, а й виліковувати таких дітей за спеціальною методикою. У нас вже є центр лікування зору, працюємо над закладами для тих, хто слабо чує. В металургійній академії діти цієї категорії можуть оволодівати професіями і отримати вищу освіту”.

Голова облдержадміністрації також повідомила, що разом з головою обласної ради Ю.Вілкулом обговорила питання виділення коштів для створення будинків сімейного типу. Крім того, планується виділення коштів і для інтернатних закладів, і для придбання житла вихователям та вчителям.

Н.Дєєва оглянула виставку дитячих робіт з прикладного мистецтва та технічної творчості, поспілкувалася з дітьми, які створили вишиванки, вироби з бісеру, м’які іграшки, з авторами чудових картин.

250 дітей стали переможцями першого та другого турів фестивалю. Вони представили для гостей та своїх друзів концертну програму.

Переможці та лауреати обласного фестивалю отримали дипломи та подарунки.

Загалом для розвитку здібностей та нахилів дітей в інтернатних закладах області працюють понад 600 гуртків.

Bookmark and Share