Клуб молодих підприємців ФМЛУ відкриває двері...


Після вступного слова лідера Клубу Юрія Гусєва та активного учасника КМП Андрія Петренка відбулась чергова зустріч із циклу «Історії успіху».

Гостем Клубу на цей раз став Анатолій Тихончук, генеральний директор і співвласник групи компаній “Гештальт Консалтинг Груп”. Анатолій розповів про те, як в 1992 році після 20 років військової служби, звільнився в запас, почав займатись бізнесом, заснував Гештальт Консалтинг Груп і став успішним бізнесменом. Наразі відділення Гештальту діють у 10 регіонах України, а сама компанія надає десятки послуг, починаючи з тренінгів, бізнес-консультацій і закінчуючи конферанс-сервісом. Девізом компанії є глибока повага до клієнта, нестандартне вирішення задач, компетенція команди, соціальна відповідальність бізнесу, тощо. Як і 15 років тому, Анатолій працює 24 години на добу і все робить з легкістю. Сторонній людини може здатись, що в нього ніколи немає проблем. Енергія з нього б’є ключем. Будь-яку справу він доводить до кінця і, як він каже, разом зі своєю командою «розширює картину світу».

Вже надійшли перші відгуки про зустріч:

"Ми з подругою були на Дні відкритих дверей КМП. Мені особливо сподобалась зустріч з Анатолієм Тихончуком. Такі зустрічі корисні як для молоді, яка хоче розпочати свою підприємницьку діяльність, так і для діючих підприємців, тому що приклади таких успішних людей та їх досвід - це найкращий "посібник з підприємництва". Особисто для мене ця зустріч стала поштовхом для здійснення моїх задумів".

Юлія Алексєєва, член ФМЛУ, місто Черкаси

Кульмінацією Дня відкритих дверей став виступ Ігоря Шевченка, засновника ФМЛУ: «Я дуже радий, що Клуб молодих підприємців активно розвивається. Сподіваюсь що незабаром в рамках Клубу стартують нові проекти, які дозволять наполегливій і працьовитій молоді розпочати власний бізнес», - сказав Шевченко. Він розповів, що в найближчий час буде сформовано Раду підприємців, готових інвестувати в проекти підприємців-початківців. Шевченко також підкреслив, що він особисто готовий інвестувати свій час та гроші в певні проекти. «Із задоволенням розгляну пропозиції щодо створення магазину здорових продуктів, а також підприємства з виробництва та встановлення державних прапорів», - поділився бізнес-ідеями засновник ФМЛУ.

Після зустрічі з І. Шевченко члени Форуму мали нагоду взяти участь у тренінгу «Франчайзинг як форма бізнесових відносин», який блискуче провів менеджер проектів Асоціації франчайзингу Сергій Гіровець. Він розповів учасникам тренінгу про можливості франчайзингу, про франшизи у сфері громадського харчування, торгівлі, сфері послуг, тощо.

П’ять годин активного спілкування пройшли непомітно. День відкритих дверей закінчувався, а учасники все ще не хотіли розходитись і продовжували своє спілкування уже за межами Києво-Могилянської Бізнес-Школи. Сподіваємось, що подібні заходи стануть доброю традицією Форуму молодих лідерів України.

Bookmark and Share