Вже під час перебігу мітингу надійшла інформація, що кількадесят студентів сумнозвісної Податкової академії отримали гроші за те, щоб влаштувати на мітингу якусь провокацію


І зовсім не шкода, що досвідчені політики Микола Катеринчук і Володимир Стретович через різні обставини не змогли приїхати в Ірпінь на 14 червня. Їх замінили молоді, але вже відомі активною громадянською позицією люди - саме ті нові обличчя майбутньої влади, про які говорив їх лідер Юрій Луценко. В Ірпінь на акцію підтримки кандидата в мери Мирослави Свистович приїхали політолог Олесь Доній, режисер мистецької агенції “Арт-Велес”, "Голос Майдану" Євген Ніщук і журналіст Володимир Ар"єв.

Всіх їх об'єднує з Мирославою Свистович не тільки прагнення боротися з криміналом, що рветься до влади. Всі вони представляють нову генерацію політиків, яка вийшла не з лав номенклатури, а з рядів громадянських активістів. Саме тому їх слова звучали так щиро і сприймалися ірпінчанами з такою довірою. А чудова музика гурту "Мандри", що перед мітингом дав для мешканців Ірпеня повноцінний концерт, змусила рухатися не тільки молодь, але й цілком солідних літніх людей.

А ще вчора ця акція була під загрозою зриву. Адже на подану обласною організацією ГО "Антикримінальний вибір" заявку на проведення мітингу на центральній площі біля готелю "Ірпінь" надійшла відповідь, що в цей день практично з ранку до вечора там проводитиме агітацію один з кандидатів на посаду міського голови (а саме - Олег Бондар). Наші кореспонденти уважно спостерігали - коли ж почнеться зазначена агітація? До 18-ї години площа була порожньою, і тільки ввечері там почали збирати якусь споруду, схожу чи то на розборну сцену, чи то на вуличне кафе. Як виявилось, агітаційні заходи почнуться тільки завтра.

Не обійшлося і без тривожних сигналів. Вже під час перебігу мітингу надійшла інформація, що кількадесят студентів сумнозвісної Податкової академії отримали гроші за те, щоб влаштувати на мітингу якусь провокацію. Студенти кучкувалися, явно отримуючи якісь інструкції від зовсім не студентського вигляду коротко стриженого чоловіка. Для запобігання можливій небезпеці довелося викликати загін "Барсу".

Ірпінчани уважно слухали розповідь Мирослави Свистович, яка детально спростувала численні брехливі чутки, що останнім часом розповсюдили про неї та її роботу на посаді мера, і закликала співгромадян не залишатися байдужими і обов"язково взяти участь у виборах. Ірпінчани мали змогу переконатися у її правоті: навіть під час мітингу на підтримку пані Свистович якийсь хлопчина роздавав серед натовпу чергову листівку, в якій анонімні брехуни знову цілеспрямовано і цинічно обливали брудом кандидата в мери.

Молоді політики були єдині в своїй впевненості: тими, хто веде брудну кампанію проти Мирослави Свистович, керує виключно бажання розподіляти коштовну ірпінську землю. Пропонуємо вам послухати два уривка промови відомого борця з корупцією, автора проекта журналістських розслідувань "Закрита зона" Володимира Ар'єва. Нехай він буде нашим рупором сьогодні.

Bookmark and Share