На студентів-антимонополістів чекає професійне майбутнє


Студенти захищалися перед Державною екзаменаційною комісією під головуванням директора Департаменту конкурентної політики Комітету Людмили Ляшенко і до складу якої ввійшли викладачі КНТЕУ Василь Лагутін, Юрій Уманців, Ольга Бакалінська та Валентина Жуковська. У проведенні захисту з боку Комітету також взяли участь начальник Управління регіональної та кадрової політики Наталія Ястремська та керівники галузевих управлінь.

У магістерських роботах студенти розглянули такі важливі питання, як вплив конкурентної політики на формування сприятливого клімату в підприємницькій діяльності, вдосконалення методів регулювання діяльності суб’єктів природних монополій, економічна концентрація та її наслідки на прикладі різних товарних ринків.

Як підкреслив завідувач кафедрою економічної теорії і конкурентної політики КНТЕУ-доктор економічних наук, професор Василь Лагутін, студенти провели кваліфікований професійних аналіз стану конкуренції і конкурентного середовища на ринках житлово-комунальних послуг, електроенергетики, металургійного коксу, страхових послуг тощо.

Захист магістерських робіт продемонстрував високий рівень підготовки фахівців з проблем конкурентної політики й антимонопольного регулювання на кафедрі КНТЕУ. Дипломи з відзнакою здобуло шість студентів, за результатами захисту випускникам запропоновано роботу в Комітеті.

“Сьогоднішній захід став першою ластівкою. Сподіваюся, що захист наших майбутніх фахівців безпосередньо в стінах Антимонопольного комітету стане гарною традицією, покликаною налаштувати молоде покоління антимонополістів на плідну та відповідальну роботу. Тож зичу їм досягти успіхів у цій нелегкій, але важливій для суспільства справі”, – зазначив Голова Комітету Олексій Костусєв, вручаючи з найкращими побажаннями студентам збірники наукових праць “Антимонопольно-конкурентна політика: теорія та практика”.Bookmark and Share