РЕКТОРАТ БУКОВИНСЬКОЇ ФІНАКАДЕМІЇ ПЕРЕХОДИТЬ У НАСТУП: ВІН ЗВИНУВАЧУЄ „ПОРУ” В ОРГАНІЗАЦІЇ ГОЛОДУВАННЯ СТУДЕНТІВ І ВИМАГАТИМЕ МОРАЛЬНИХ КОМПЕНСАЦІЙ


Ректорат Буковинської державної фінансової академії (БДФА) на своєму розширеному засіданні вирішив, що вимоги та звинувачення поширені групою протестуючих студентів при підтримці ГК «Пора» у ЗМІ та зверненнях до керівників владних структур різних рівнів, є „надуманими, безпідставними і наклепницькими, такими, що підривають авторитет та формують негативний імідж ВНЗ і його працівників”. Про це повідомляє агенція ЗІК.
Ректорат рекомендував групі протестуючих студентів припинити вуличні „підбурюючі дії” та повернутися до навчання в академії. 8 активних учасників акції протесту попереджено, що невідвідування занять без поважних причин, невиконання в повному обсязі навчальної програми і виробничої практики веде за собою відрахування з навчального закладу.
„У випадку продовження провокаційних закликів і дій групи протестуючих студентів, під час яких використовується шантаж, наклепи і погрози, ректорату доручено звернутися до органів правосуддя щодо встановлення істини та відшкодування моральних збитків, заподіяних членам колективу та іміджу академії. Науково-педагогічний колектив та студенти БДФА залишили за собою право на проведення акцій протесту адекватно до ситуації”, - йдеться у повідомленні агенції.
Члени ректорату, повідомляє ЗІК, чомусь сподіваються, що протестуючі студенти, „схаменуться”, „прислухаються до здорового глузду”, почують думку „абсолютної більшості” студентів, викладачів і працівників академії та зрозуміють, що вони є знаряддям у руках «дорослих дядечків» в домаганні ректорського крісла, а може й „у брудній політичній грі”.

ЗІК, Львів (с)

Bookmark and Share