Керівництву вищих навчальних закладів доручено погасити існуючу заборгованість перед студентами


Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 22.05.2007, №408 “Про розподіл квот одержувачів пільгових державних кредитів для здобуття вищої освіти на 2007/2008 навчальний рік” (див. додаток), пільгові кредити на навчання отримають навчальні заклади, які підпорядковані Міністерству освіти і науки України та іншим центральним органам виконавчої влади та недержавні вищі навчальні заклади.

Керівництву вищих навчальних закладів доручено погасити існуючу заборгованість перед студентами вузів I-IV рівнів акредитації (училищ, технікумів, коледжів, інститутів, університетів), які навчаються за рахунок цільових державних кредитів за минулі роки, відповідно до кількості осіб-одержувачів кредитів.

Відповідальність за розподіл цільових державних кредитів, відповідно до затверджених обсягів, покладено на департамент вищої освіти, департамент економіки та фінансування та на управління бухгалтерського обліку та звітності.

Наказ виданий на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16 червня 2003 р. №916 “Про затвердження Порядку надання цільових пільгових державних кредитів для здобуття вищої освіти” та відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 17 липня 2003 р. №478 “Про надання цільових пільгових державних кредитів для здобуття вищої освіти” (копія наказу додається).

Bookmark and Share