Оксана Лаган представить українське студентство


16 травня Міністр освіти і науки України Станіслав Ніколаєнко відбув до Лондону (Великобританія) для участі у V Конференції Міністрів освіти європейських країн (Болонський процес) “На шляху до європейського простору вищої освіти: відповіді на виклики глобалізації”.

Разом з міністром в складі делегації від України у Конференції візьмуть участь: заступник міністра освіти і науки України Василь Шинкарук, директор департаменту міжнародних зв’язків та європейської інтеграції Омелян Сухолиткий, ректор Київського національного торговельно-економічного університету Анатолій Мазаракі, ректор Національного транспортного університету Микола Дмитриченко, заступник голови Всеукраїнської студентської ради, студентка Київського національного торговельно-економічного університету Оксана Лаган.

На Конференції міністри європейських країн обговорять пріоритети розвитку вищої освіти до 2009 року. Основна увага буде зосереджена на узгодженні рішень “Основних напрямків діяльності”, включаючи поточні пріоритети трициклової ступеневої системи, забезпечення якості освіти, визнання ступенів та періодів навчання.

Зокрема, на акценти будуть зроблені на таких аспектах:

- мобільність,

- соціальний вимір,

- збір інформації,

- можливість працевлаштування,

- європейський простір вищої освіти в контексті глобалізації,

- аналіз поточних змін.

Bookmark and Share