Волиняни пишуть лист російському „султану”!


„Підвищення цін на газ російською стороною є економічно необгрунтоване. Це політичний шантаж України, замовлений противниками народного Президента. Мета такого кроку - підвищення розчарування українців у зовнішньополітичному курсі вищого керівництва нашої держави напередодні парламентських виборів” - заявив під час акції керівник виконавчого комітету ВОО Молодіжний Союз Наша Україна Сергій Адамчук.
Акція розпочалася пішою ходою від площі Воз’єднання до Театрального майдану. Учасники ходи несли транспаранти із радикальними гаслами „Зупинимо газовий жантаж України!”, “Путін! Руки геть від України!”, „Не допустимо політики подвійних стандартів для України!” „Газпром! Руки геть від газотранспортної системи України!” та іншими. На Театральному майдані активісти “молодіжки” разом із представниками громадськості написали “народного” листа президенту Путіну, керівництву „Газпрому” та одному з акціонерів цієї структури Чорномирдіну В. С., вклавши його у символічну “газову трубу” та відіславши її поштою на адресу російського посольства у Києві.
Акція у формі своєрідного політичного перфоменсу. “Зупинимо газовий шантаж в Україні!” викликала інтерес у волинської громади та отримала чисельну підтримку. Прес-служба ВОО МСНУ

Bookmark and Share