В Україні створено Біржу соціальної реклами


Шановні добродії, за ініціативи Всеукраїнської рекламної коаліції в Україні створено Біржу соціальної реклами — електронну площадку для розміщення замовлень і проведення тендерів на створення соціальної реклами. Біржа розміщена за електронною адресою http://www.community.com.ua/rus/charity.php
Мета проекту — сприяти розвитку соціальної реклами в Україні. Біржа функціонує просто: якщо ви хочете замовити соціальну рекламу, заповніть заявку на її розроблення. Ваша заявка буде опублікована у відкритому доступі на сайті www.community.com.ua.
Серед членів Всеукраїнської рекламної коаліції є чимало агенцій, які готові займатися створенням соціальної реклами. Вашу заявку побачать зацікавлені агентства і зв’яжуться з вами з приводу співробітництва. В рамках нового сервісу Всеукраїнської рекламної коаліції ви зможете отримати творчі розробки виключно на партнерських умовах.
Так само, як ви зацікавлені у забезпеченні гідної комунікаційної підтримки ваших соціальних ініціатив, рекламні агенції України зацікавлені у створенні цікавих проектів, що дають можливість проявити їх креативний потенціал. Біржа соціальної реклами на http://www.community.com.ua/rus/charity.php — це місце зустрічі зацікавлених сторін для спільного створення соціально значущих і творчо цікавих проектів.
Всеукраїнська рекламна коаліція звертається до недержавних організацій і державних структур із закликом використовувати даний ресурс для підвищення ефективності соціально значущих проектів та ініціатив.
Подивитися реалізований проект можна за посиланням http://community.com.ua/rus/primeri.php?news_id=325
Будемо раді співробітництву з вами!

Олександр Горлов,
Член Правління Всеукраїнської рекламної коаліції з питань соціальної реклами, засновник рекламної агенції TABASCO / JWT.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до Тетяни Денисюк

Tel. + 38 (044) 496 28 10
Fax + 38 (044) 496 28 11
Mob. +38 (067) 811 00 87
E-mail: Tatiana.Denisyuk@tabasco.com.uaBookmark and Share