Спортивно-патріотична гра “Гурби”: волиняни знову – переможці


Протягом трьох днів, з 6 по 9 травня, на межі двох областей Рівненської та Тернопільської відбувалася спортивно-патріотична гра “Гурби-Антонівці”. Вона вже втретє організовується Всеукраїнською організацією Молодіжний Націоналістичний Конгрес і присвячена найбільшому бою УПА.
Цього року участь у грі взяли більше 200 молодих з 16 регіонів України. 9 травня 26 волинян повернулися до Луцька з перемогою, яку здобули командою з друзями з Сум, Чернігова, Києва, Кіровограда, Вінниці, Запоріжжя та Донецька.
Всі учасники були поділені на два курені “Північ” та “Південь”. Волиняни грали у команді куреня “Північ”, який очолював Голова Всеукраїнського МНК Олег Медуниця. За правилами гри потрібно було здобути прапор іншого куреня і потерпіти при цьому найменші втрати. “Життя” гравця – пов’язка на руці.
За словами Андрія Шевчука, заступника голови Волинської обласної організації МНК і керівника делегації, перемогу вдалося здобути завдяки продуманій тактиці гри, а основою її була тактика УПА, чіткій дисципліні та організованості, адже на 19 квадратних кілометрах лісу не так і легко “воювати”, тим більше, гра тривала кілька днів і вдень, і вночі.
Молоді волиняни за три дні змогли відчути романтику повстанського життя, познайомитися з однолітками з інших регіонів України, дізнатися про події квітня 1944 року в урочищі “Гурби” поблизу села Антонівці Тернопільської області від свідків бою, ветеранів УПА.
Варто подякувати Волинській обласній державній адміністрації за сприяння у доставлені 26 учасників гри з Волині до місця проведення заходу.

Прес-служба Волинської
обласної організації Молодіжний
Націоналістичний Конгрес
43000 м. Луцьк вул.Ярощука,10 тел.(03322)27095
www.Ukrnationalism.org e-mail:volyn_mnk@ua.fm

Bookmark and Share