Конкурс «Erste Bank business-award для студентів»


Ініціатива «business-award» взяла собі за мету мотивувати українські підприємства з огляду на цей виклик, а також надати їм відповідну технічну підтримку та супровід.

Я сам вже понад 20 років успішно займаюсь підприємництвом у сфері міжнародної торгівлі та проектів в рамках нашого сімейного підприємства, що функціонує вже багато поколінь. Це практичне знання разом з моєю освітою з міжнародного економічного права та міжнародних економічних наук, а також мій досвід у східноєвропейському менеджменті Європейської Комісії в Брюсселі, мотивували мене разом із моїм другом та співзасновником Гайнріхом Штангаґеном, який має українські корені, та працює у сфері міжнародних інвестицій у Фонді ОПЕК, сформувати та розвинути систематичну ініціативу в Україні.

Завдяки нашій послідовній роботі та постійному подальшому розвитку нам вдалося залучити два міжнародних західних концерни, що є активними у Східній Європі, Erste Bank та Vienna Insurance Group до підтримки нашої ініціативи.

Ми хочемо запросити Вас скористатися на безкоштовній основі системою «business-award» для розвитку Вашого бізнесу, а також взяти участь у конкурсі „Erste Bank business-award для студентів 2007“.

ДОКЛАДНО ПРО КОНКУРС:
http://www.business-award.org/ukr/contest/studenten/contest-einleitung.html
Bookmark and Share