Змагалися юні патріоти Новограда-Волинського


Учасниками гри „Патріот” стали 10 команд загальноосвітніх шкіл міста. А це майже 200 старшокласників на чолі з військовими керівниками. Протягом двох днів вони жили в наметовому містечку військового полігону поблизу с. Олександрівка. Команди змагались у різноманітних конкурсах - стройової ходьби та пісні, огляду на краще розміщення у наметовому містечку. Юнаки продемонстрували свої здібності у змаганнях з прикладної фізичної підготовки: одягання протигазу та ЗЗК, метання гранати, комплексної силової вправи, воєнізованого кросу. Дівчата позмагалися у медичній естафеті. Молоді люди мали змогу показати не лише фізичні здібності, а й свої знання з історії, законодавства та цивільної оборони. Адже цього року вперше проводився історико-військовий конкурс.
Протягом двох днів учасники змагань жили в польових умовах і мали змогу відчути усі складності військової служби. Але разом з тим старшокласники не забули і про відпочинок на вечірньому вогнищі та дискотеці.
За підсумками змагань перемогу отримала команда ЗОШ №7, друге місце посіла ЗОШ №4, а третіми стали учні ЗОШ №6. Переможці отримали перехідний кубок та намет, за друге місце – набір ракеток для великого тенісу, третім дістався набір ракеток для малого тенісу.

Bookmark and Share