Навчання подорожчає на 25%?


Чи вступати у вищий навчальний заклад постає питання майже перед кожним випускником середньої школи. Адже попереду доросле відповідальне життя, яке не радить припусатись помилок. До того ж важливо робити те, що подобається і щоб улюблена робота приносила непоганий заробіток. Проблема вищої освіти, що вона випускає багато студентів, з яких лише 2% себе можуть реалізувати за спеціальність. Бо не проведена з ними профінформаційна робота, яка повинна проводитись в школах, таким чином допомогти вирішити школярам зробити вибір, як це практикується ззакордоном.
Щодо цін на навчання, то УжНУ вивчає ситуацію по Україні. Ректори України пропонують цьогорічні ціни на навчання підвищити починаючи з 25%, максимально до 40%. Як бачимо проблема оплати відкрита, все залежатиме від конкурсної ситуації.

Цьогорічна вступна кампанія УжНУ у порівнянні з минулим роком прогнозує і зміни конкурсної ситуації, а саме минулого року найбільший конкурс в УжНУ був на туризм, міжнародні економічні відносини, цьогоріч, якщо оцінювати ринок праці, то інженерно-технічний факультет на передовій (інженеро-механіки, електронщики, будівельники), але це лише прогнози. Все залежить від багатьох факторів і які саме фактори впливають на підсвідомість абітурієнтів визначити складно.

Важливо розуміти навіщо ти йдеш у вищий заклад, адже в першу чергу це відповідальність перед собою, це твоє майбутнє. А ще тим паче це не маленькі гроші, адже навчання дорожчає. Бажаю не помилитись у виборі.


Bookmark and Share