Студенти Києва об’єдналися для захисту своїх прав та інтересів!


Об’єднання студентських ініціатив шляхом підписання договору про співпрацю дало можливість студентам Києва реально впливати на напрямок розвитку вищої освіти в Україні. Залучення студентів не тільки як споживачів вищої освіти системи радянських часів, а й сотворців нової системи освіти, потребує дієвого студентського самоврядування. Завдяки підписанню договорів про співпрацю між органами студентського самоврядування, було створене потужне студентське лоббі на рівні міста. Тільки за наявності сильної точки зору студентства на всіх рівнях – від факультетів до Верховної Ради, - якісна зміна системи освіти стала можливою.

Поважними гостями урочистого підписання договору були депутат Київради, начальник Головного управління у справах сім’ї та молоді Київської міської державної адміністрації Сергій Березенко, координатор Студентської Ради Києва Євгенія Малих та директор Молодіжного центру політики та інформації Михайло Шкурін.

„Потрібно, щоб студентство столиці представляла одна ефективна спільнота, яка дійсно вболіває за теперішнє та майбутнє студентів, захищає їх права та інтереси. Лише у такому випадку можна співпрацювати якісно та ефективно. Ми не збираємося користуватися Студентською Радою Києва, нехай вона користується нами!”, - говорить депутат Київради, начальник Головного управління у справах сім’ї та молоді Сергій Березенко.

„Ще два роки тому і мови не могли бути про подібне об’єднання студентських ініціатив. Сьогодні ми бачимо, що студентство столиці вийшло на новий рівень реального, а не формального представництва своїх інтересів. Це дає можливість студентам вести ефективний діалог з адміністрацією та бути партнерами в управлінні вищою освітою. Студентська Рада Києва будує конструктивний діалог з Головним управлінням КМДА у справах сім’ї та молоді, управлінням освіти, радою ректорів та профспілками. ”, - коментує координатор Студентської ради Києва Євгенія Малих.


Довідка:
Студентське самоврядування – що це?
Участь студентів в управлінні вищим навчальним закладом на правах рівного партнерства, а не у якості сліпих виконувачів чиїхось „компетентних” рішень.

Студентська рада Києва – це добровільне неполітичне об’єднання органів студентського самоврядування для представництва студентів міста Києва, захисту їх прав, інтересів та свобод. Основна мета спрямована на розвиток потенціалу студентства, залучення їх до прийняття рішень та активна діяльність у всіх сферах життя студентського Києва. Додаткова інформація – на сайті www.srk.kiev.ua


Мар’яна Манакова
прес-секретар Студентської ради Києва
press@srk.kiev.ua
+38 050 555 58 50


Bookmark and Share