КРЕМЕНЧУК: ЗУСТРІЧ З МЕРОМ


Першим слово взяв заступник міського голови Хоменко Василь Петрович. Він звітував про стан молодіжної політики у місті за останній рік, а також відмітив, що нарешті робітнича молодь почала активно виявляти себе. Тут слід згадати виступ Олексія Тимохи, начальника відділу по роботі з молоддю Крюківського вагонобудівного заводу, який розповів про досягнення відділу за рік та озвучив ряд значущих проблем робітничої молоді. Голова Молодіжного Парламенту Кременчука Катерина Долецька та голова Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій Світлана Пищита привітали учасників зустрічі з головним молодіжним святом року, Днем молоді, та одностайно відмітили, що не має сенсу розповідати про усі заходи, які проводять організації, а варто брати активну участь у них.

Зустріч проходила у демократичному форматі – кожен, хто хотів взяти слово, подавав записки до президії.

Від імені усіх школярів Кременчука виступила Юлія Суперека, цьогорічна випускниця ліцею №30. Вона озвучила досягнення та невдачі у діяльності учнівського самоврядування. Хоча були і гострі зауваження: по-перше, здоровій роботі учнівського самоврядування у школі часто заважає відсутність статуту останнього та зручної кімнати для зібрань, а по-друге, школярів дуже хвилює питання: «Куди ідуть кошти з добровільних внесків до фондів шкіл?»

Головко Євгенія стала справжнім речником від студентів Кременчуцького державного політехнічного університету (КДПУ). Вона звернулася до міського голови з проханням збільшити кількість стипендій міської ради, якими відзначають найуспішніших студентів. До цього часу їх було сім, тому розподілити стипендії між восьми факультетами було надзвичайно складно.

Артем Ткаченко, голова молодіжної громадської організації «Реал Ікс Клан», захищав інтереси представників екстремальної культури та спорту, яких у нашому місті дуже багато. Він нагадав про те, що незабаром Кременчук стане столицею Шостого Всеукраїнського фестивалю «Продвіженіє». Проте, для того, щоб даний захід пройшов на високому рівні, без підтримки міської влади не обійтися. Також відсутність елементарного обладнання для екстремалів змушує їх кататися на пам’ятниках та сходах будівель. Тому актуальною проблемою є створення у місті екстрім-парку. Підтримав цю ідею й Богомол Євген, запропонувавши: «Вигнати екстремалів від пам’ятників та побувати їм екстрім-містечко!»

Вислухавши усі виступи, міський голова пообіцяв розглянути надані пропозиції та докласти максимум зусиль для того, щоб втілити їх у життя. Зокрема у найближчий час почнеться робота по відновленню обладнання для заняття екстремальними видами спорту, а також створення справжнього екстрім-парку, школярі зможуть спостерігати за прозорим використанням добровільних внесків шкільних фондів, а студенти КДПУ отримають додаткову стипендію Міської ради.
Урочисту частину було завершено нагородженням найініціативніших і найактивніших молодіжних лідерів, стипендіатів міської ради й переможців творчого конкурсу «Якби я став мером». Вони отримали почесні грамоти та пам’ятні подарунки.

Наприкінці зустрічі Микола Володимирович пообіцяв, що наступного року у переддень Дня молоді так само з радістю зустрінеться з молодими активістами.


Bookmark and Share