Правительство скинхедов – к ответу!


Наиболее мощно выступила общественность в самой Эстонии: буквально через несколько часов после демонтажа Бронзового солдата в центре Таллинна собрался многочисленный антифашистский митинг против правительства Эстонии, поддерживающего своими действиями возрождение фашизма. Митинг закончился в лучших традициях современной Европы – поджогами дорогих автомобилей, битьем витрин эксклюзивных бутиков, другими демократическими действиями, направленными на разрушение атрибутов загнивающего буржуазного общества. Мощная волна протестов поднялась и в России, где молодежь обложила эстонское посольство в Москве, словно волчье логово, и выпустила оттуда посла Эстонии Кальюранд только убедившись, что она едет на вокзал.

Не столь многочисленный, зато дерзкий пикет эстонского посольства провели в Киеве коммунисты и комсомольцы столицы Украины. Утром 30 апреля они развернули свои антифашистские транспаранты у здания, где помимо гастронома размещается и посольство. Обитающие там дипломаты, боясь ответственности за деяния своего государства, от страха поснимали свои флаги и не подавали никаких признаков жизни. Это эстонцев и спасло. Ибо киевляне могли поступить с ними как с какими-то скинхедами – ведь до сих пор могилы советских воинов разоряли только пьяные фашиствующие молодчики, но никак не правительства признанных государств.

Все выступившие на пикете резко осудили демарш эстонских властей. Председатель ВСР А.Бондарчук, усмотрев в действиях Таллинна прямое оскорбление советских ветеранов и их родственников, запустил, завершая свое выступление, в посольство специально принесенный предмет. И хотя этим предметом оказалась всего лишь баночка с краской, охрана посольства ринулась на него, как стая спущенных с цепи собак. Пришлось пикетчикам прервать свой мирный пикет и заняться усмирением правоохранителей. Здесь уже пригодилось все, что было принесено комсомольцами, включая сырые яйца, которые глухо разбивались о бронежилеты и головы нападавших. В конце концов, охрана вражеского посольства, применив слезоточивый газ «Терен», вынуждена была отступить. А пикетчики, сопроводив особо пострадавших товарищей к карете скорой помощи промывать глаза, продолжили пикет.--------------------------------------------------------------------------------


Естонський фашизм на нашій землі???!!!

Очима свідків:
30 квітня 2007 року, відбувся санкціонований мітинг Компартії та Комсомолу біля посольства Естонії в знак протесту проти фашистського рішення депутатів еSSтонського парламенту. Крім активістів КПУ та ЛКСМУ були присутні члени різних громадянських організацій. Посольство вже було закидано червоною фарбою, двері посольства були заклеєні стікерами з прапором Естонії і свастикою поверх нього. Флагштоки, де колись висів прапор Естонії був брудний від сажі.

Початок мітингу було заплановано на 10:00, але вже о 9:30 навколо посольства зібрався щільний кордон з червоних прапорів. О 10:00 під посольство під'їхав автобус з працівниками спецпідрозділів з охорони посольств та консульств (у подальшому оХОРОНЦІ). Нахабно розпихавши демонстрантів, вони відтіснили нас на кілька метрів від будинку посольства. При цьому вони брудно лаялися, а комсомольців з короткою стрижкою обзивали скінхедами. Згодом під'їхав бобик з працівниками міліції з Голосіївського РУВС.

Розпочався мітинг. Колонна комсомольців та комуністів займала центральну частину перед входом та частину вул. Л.Толстого. Активісти громадських організацій стояли вздовж вул. Володимірській. З машини озвучування виступали ветерани війни, працівники київських заводів, комуністи, комсомольці. З місця спряження колон активістів КПУ та громадський організацій, під час скандування "ФАШИЗМ НЕ ПРОЙДЕ" хтось кинув якийсь предмет (скоріш всього яйце) у бік посольства. Посольство знаходиться на другому поверсі, і до нього яйце не долетіло. Воно влучило у вивіску магазину "Морозівский". Хто кидав я чітко сказати не можу: можливо це був хтось з пікетників, а, можливо, це була провокація.

Після цього миттєво оХОРОНЦІ кинулися на демонстрантів. Вони не бачили хто кидав, але їм було потрібно когось схопити. Мабуть Бондарчук Олександр Васильович (народний депутат України III та IV скликань) показався їм найбільш знайомим і вони накинулись на нього і намагались витягнути з натовпу. Ніхто не очікував такого розвитку ситуації. оХОРОНЦІ повинні лише охороняти посольства і не мають жодного права когось затримувати. Вони повинні діяти лише тоді, коли посольству є реально загроза. Чому вони так злякалися яйця, яке навіть не долетіло до посольства - залишається загадкою. Хто стояв поряд (в т.ч. і я) кинулися на допомогу побратиму. Кожному з нас вже не одноразово доводилося стикатися з спецпідрозділами МВС. Тому, ми чітко знали як треба себе вести і не робили жодних протиправних дій. Ми розставили руки в сторони і призивали всіх схаменутися. Міліція бігала навколо і кричала "Припинить це негайно!". Кому саме: нам чи ОХОРОНЦЯМ, адресувався цей меседж - невідомо. Потім ця людина (див. фото):дістав з нагрудної кишені сльозогінний газ (якщо не помиляюсь, то був Терен-4М) і застосував його проти мирних демонстрантів. Його прикладу послідкували інші оХОРОНЦІ. Як згодом з'ясувалося - він був головний серед них. Близько 10 людей отримали опіки шкіри та яблук очей різного ступеня. Трохи дісталося і міліції, яка побачивши що витворяють оХОРОНЦІ, спробувала їх зупинити. Після втручання міліції, цей виродок (на фото зверху) віддав приказ "На вихідні позиції". Наші дівчата побігли до найближчого магазину або купити води для промивання очей. Пекло сильно. Обличчя запливло. Викликали швидку. Після надання невідкладної допомоги двох з наших товаришів забрали до лікарні. Спочатку до Жовтневої, а потім до Медмістечка. Всі ушкодження зафіксовано, потерпілих відпустили лікуватися додому. Інші постраждали, які зазнали менших ушкоджень, відправилися до Голосіївського РУВС (вул. Голосіївська, 15), де була складена скарга про незаконне застосування спецзасобів підрозділом з охорони посольств та консульств.

Також учасники мітингу тут же, на місці подій, поставили десятки підписів під актом про варварський вчинок «охоронців порядку».

При інциденті були присутні лише журналісти газети "Робочий клас". Всі телеканали та інтернет-видання, які сповістили про інцидент, скористалися інформацією наданою прес-секретарем МВС України Стогнієм. Він і раніше перекручував факти, але настільки - перший раз. За його версією: "комуністи жбурнули у посольство банку (!!!) фарби. Після того як їм було зробили зауваження, вони накинулися на працівників МВС з сльозогінним газом і намагалися відібрати гумові кийки". (!!!!!!) Ганьба брехунам з МВС!!!

Учасник акції

Bookmark and Share