Стартує Літня Школа студентської та молодіжної преси


Літня Школа студентської та молодіжної преси проходитиме у форматі комплексного тренінгу. Тематика зацікавить як досвідчених так і починаючих журналістів та редакторів. Програма передбачає наступні теми: PR технології, Як «добути» потрібну інформацію? Джерела інформації і принципи роботи з інформацією, фандрайзінг, Як зробити інтерв'ю успішним? Основи психології і конфліктології для журналіста, психологічні маніпуляції. Навчання проводять досвідчені, кваліфіковані тренери з різних міст України.
Окрім власне навчання в програму Літньої Школи студентської та молодіжної преси входить відпочинок на морі, спортивні розваги, дискотеки та екскурсії (за бажанням).Тривалість - 6 днів, триразове харчування та проживання. Вартість – 350 грн без витрат на проїзд.
Учасником Школи можна стати у результаті конкурсного відбору. Перевага буде надана молодим та талановитим, що продемонструють свій потенціал, нестримне бажання навчатися, самовдосконалюватися та ділитися набутим досвідом з колегами. Анкета та роботи приймаються до 10липня. Результати повідомлять Вам 12 липня на електронну адресу.
«Ми поставили за мету, щоб програма навчання молодих журналістів стала поєднанням теорії, практики та обміну досвідом «Літня Школа студентської та молодіжної преси» допомагатиме молодим талантам удосконалювати свої професійні навички, використовуючи практичні поради кваліфікованих тренерів. Найбільш важливим для нас є те, що у формуванні майбутньої журналістської еліти бере участь еліта журналістики сучасної України».

За додатковою інформацією
будь-ласка, звертайтесь до
stud.press@mail.ru


Bookmark and Share