Кримська громада небайдужа до освіти молоді


12 та 17 грудня 2005 року за ініціативою НДЛМ АР Крим відбулися два круглі столи з обговорення Проекту Закону «Про студентське самоврядування». Засідання збирало лідерів студентського самоврядування в АР Крим, близько 20 представників Вищих навчальних закладів автономії (м. Сімферополь, Феодосія, Ялта, Керч, Євпаторія), а також представників Міністерства у справах молоді сім’ї та гендерної політики АР Крим.
За результатами зустрічей було прийнято рішення направити пропозиції щодо змін деяких статей Законопроекту в м. Київ його упорядникам. Провести низку круглих столів по обговоренню проекту Закону України «Про студентське самоврядування» у вищих навчальних закладах Автономної Республіки. Винести на засідання Координаційної Ради з молодіжної політики при Голові Ради міністрів АР Крим питання про студентське самоврядування та про підтримку законопроекту.
На 24 грудня заплановано проведення круглого столу в м. Євпаторія, в якому планують взяти участь представники 6 Вищих навчальних закладів регіону, представники управління у справах сім’ї і молоді та управління освіти.
Довідка: Проект Закону України “Про студентське самоврядування в Україні” був розроблений за ініціативи Народно-демократичної ліги молоді робочою групою з питань розвитку студентського самоврядування в Україні на чолі з заступником голови НДЛМ Павлом Вікнянським. Законопроект був зареєстрований у парламенті на День студента, 17 листопада 2005 року, народними депутатами О.Петровим, К.Самойлик, С.Татусяком. У рамках лобістської кампанії “Студентам - окремий закон” по регіонах України вже відбулося понад 20 круглих столів із обговорення “студентського закону”.


Bookmark and Share

http://www.pro-biker.com.ua/ мотошкола киев: здоровье мотошкола.