Стартує Перша Всеукраїнська Школа студентської та молодіжної преси


Всеукраїнська школа студентської та молодіжної преси - це перший захід для журналістів та редакторів студентської і молодіжної преси такого типу. Школа проходитиме у форматі комплексного тренінгу. Тематика зацікавить як досвідчених так і починаючих журналістів та редакторів. Програма передбачає наступні теми: PR технології, Як «добути» потрібну інформацію? Джерела інформації і принципи роботи з інформацією, фандрайзінг, Як зробити інтерв'ю успішним? Основи психології і конфліктології для журналіста, психологічні маніпуляції. Навчання проводять досвідчені, кваліфіковані тренери з різних міст України.
Окрім власне навчання в програму Літньої Школи студентської та молодіжної преси входить відпочинок на морі, спортивні розваги, дискотеки та екскурсії (за бажанням).Тривалість - 6 днів, триразове харчування та проживання. Вартість – орієнтовно 350грн без витрат на проїзд.
Учасником Школи у результаті конкурсного відбору може стати редактор чи журналіст студентського, молодіжного видання. Перевага буде надана молодим та талановитим, що продемонструють свій потенціал, нестримне бажання навчатися, самовдосконалюватися та ділитися набутим досвідом з колегами. Анкети приймаються на stud.press@mail.ru до 5липня. Результати повідомлять Вам 10 липня на електронну адресу.

За додатковою інформацією
звертайтесь будь-ласка
до пресс-секретаря
Всеукраїнської літньої школи студентської та молодіжної преси
Манакової Мар”яни
80505555850
stud.press@mail.ru

Bookmark and Share