У Києві відбувся фінал першого конкурсу краси "Міс-Мілітарі-Київ"


Всього у конкурсі, що проходив в рамках “Military Fashion Show”, взяли участь 43 дівчини, з яких у фінал потрапили лише вісім. Необхідно наголосити, що учасниці конкурсу “Міс-Мілітарі-Київ” не були професійними топ-моделями, а звичайними молодими дівчинами, яким подобається стиль “military” та колір “хакі”.

Фіналістки конкурсу, ведучі та шоу-балет “Скай Холу” Центру сімейного дозвілля “Дивосвіт” створили справжнє свято. Під час конкурсів, які мали жартівливий характер, учасниці долали “смугу перешкод”, стріляли з повітряних ракетниць, а також керували іграшковими “хаммерами”.

Журі, до складу якого входили військові, важко було обрати переможницю, адже кожна з конкурсанток була гідною перемоги. І все ж таки симпатії журі дісталися Наталії Білоусовій. Крім титулу “Міс-Мілітарі-Київ” вона отримала головний приз конкурсу - путівку до Єгипту на двох. Крім того, Наталія прикрасить обкладинку найближчого номеру журналу “Камуфляж”, а від невідомого глядача отримала піврічну підписку у фітнес-центр.

В номінаціях “Міс оригінальність” і “Міс глядацьких симпатій” перемогла Єлизавета Верещинська, а всі учасниці конкурсу отримали сертифікати і букети квітів. Завершився конкурс “Міс-Мілітарі-Київ” святковим феєрверком.

Bookmark and Share

Масло моторное Liqui Moly diesel Synthoil liqui-moly.com.ua.