Міністр оборони України Анатолій Гриценко: Перехід на професійну армію економічно вигідний для держави


“Це справедливо, це професійно і врешті-решт, це економічно вигідно, тому що кожного року набирати нових людей і вкладати сотні мільйонів на їх підготовку, а потім звільняти і знову набирати нових за відсутності такої загрози, яка була під час “холодної війни”, абсолютно неефективно з точки зору державного менеджменту, - наголосив Анатолій Гриценко.

Глава оборонного відомства також зазначив, що перехід на контрактний принцип комплектування Збройних Сил був закладений у передвиборчу програму Президента України Віктора Ющенка.

“Ми робимо все, щоб це відбулося згідно з планом”, - підкреслив Міністр оборони.

Він нагадав, що впродовж останніх півтора року Міністерство оборони України проводило експеримент щодо переходу на службу за контрактом трьох бригад з усіх видів Збройних Сил та великого десантного корабля “Костянтин Ольшанський”, і зараз чітко визначено, над якими питаннями треба працювати.

Анатолій Гриценко відзначив, що для переходу на службу за контрактом створена окрема посада – заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України, яку сьогодні обіймає генерал-майор Валерій Агеєв, який координує цю роботу.

Глава оборонного відомства наголосив, що перехід на контрактну основу – це завдання не тільки Міноборони, а і держави в цілому.

Bookmark and Share