1.07.07 відбулася студентська республіка у м. Чернігові


Для учасників студентської республіки була підготовлена цікава та насичена програма заходу (додається), але змова трьох активних команд-учасників (ЧДТУ, ЧДПУ, Ніжинський аграрний інстиут) студентської республіки внесли корективи у плани оргкомітету…

Як і було заплановано об 11.00 у Літньому театрі розпочалася реєстрація, але тільки одна із 7-ми команд розпочали процедуру реєстрації, три команди-змовники провели агітаційну роботу ще із трьома командами і шляхом умовлянь та підкупів переконали їх зареєструватися згодом. Тим часом було об`явлено, що оргкомітет таким що не легітимно захопив владу, назначив міністрів та суддю, голову ТВК. Були організовані збори частини магістрату минулого року на чолі із мером та написано декілька нормативно-правових актів, котрі об’явили владу СР у м. Чернігові нелегітимною, після чого випустили нові бланки паспортів, була спроба силового захоплення території та влади СР. Оскільки захопити владу у СР силовим шляхом було неможливо, то намагалися організувати альтернативну СР у м. Чернігові…

Але із достовірних джерел оргкомітету було відомо, що всі інші учасники Студреспубліки не мали бажання брати участь у подібних акціях і найближчим часом продовжуватимуть реєстрацію.

Зважаючи на значний протест з боку 3-х команд були проведені довгі та важкі переговори, після чого був досягнутий компроміс – голову ТВК обрали шляхом голосування представників кожної із команд, влада на СР залишилася за оргкомітетом, паспорти видані революціонерами визнали недійсними та такими, що не дають право голосу.

Після 13.10 почалась активна реєстрація представників та формування політичних партій, котрі необхідно було зареєструвати до 14.00.

Представники революціонерів зробили признання, що революція була запланована для того, щоб зробити гру жвавішою та цікавішою.

До 14.00 було зареєстровано 4-ри політичні (Народна ТУСА, НАТІ, Студентська воля, Молодіжна країна) сили та 2-ва кандидати у мери (Ксенко Ірина та Симоненко Сергій), одній політичній силі та кандидату у мери було відмовлено у реєстрації у зв’язку із неналежним оформленням документів та простроченням строків реєстрації.

Одразу після реєстрації політичними партіями було отримано завдання підготувати завдання, отримане шляхом жеребкування, котре включало в себе висвітлення одного із напрямків розвитку міста: туризм, охорона здоров'я, економіка та освіта.

На підготовку командам було виділено 30 хвилин, після чого кожна із команд отримала по 5-ть хвилин на презентацію своєї партії та 10-ть хвилин на виступ по отриманій темі.

Під час підготовки до виступу декілька представників кожної із команди активно займалася агітацією та розповсюдження агітматеріалів.

Кожна із команд достойно презентувала свою політичну силу та виступила відповідно до отриманого завдання.

Паралельно із цим стартували квест-команди (всього 4-ри), полем гри для котрої слугував Чернігів.

СР продовжувалась агітацією за політичні сили та купуванням ефірного часу на радіо СР. Активно виступали представники влади, із критикою революційних дій, котрі породжували нестабільність у СР та представники опозиції (бувші революціонери) критикувавши устрій студентської республіки та організацію заходу…

СР продовжувалася цікавою і змістовною грою, котру організувала спеціально для СР Чернігівська молодіжна громадська організація «Молодь 21 століття», суть якої полягало у тому, щоб розподілити бюджетні кошти, кожний із учасників гри отримував певну роль, наприклад, мер, робітник, пенсіонер, вчитель, представник громадської організації (всього 25 ролей та учасників). Під час даної гри кожен із її учасників мав можливість висловитись, тобто дати можливість ще раз оцінити громадянам (виборцям) СР фаховий рівень підготовки представників політичних сил.

Після закінчення гри та проведення агітаційної роботи відбулися вибори магістрату, специфікою даних виборів було те, що за політичні партії могли голосувати лише представники ВУЗів (не більше 10 з кожного ВУЗу, попередньо зареєстровані).

Після чого гра продовжувалася дебатами кандидатів у мери на тему студентського самоврядування.

Надалі громадяни СР мали можливість визначитися із своїм вибором та проголосувати за відповідну кандидатуру. Після закінчення волевиявлення громадян СР та фінішу квест-команд була розпочати процедура підрахунку голосів отриманих за політичні партії та кандидатів у мери.

Мер - Усенко Ірина
Магістрат: Дайнеко Юлія
Гарига Павло
Бачинська Тетяна
Коломієць Роман
Мішарін Андрій
Голубєв Андрій
Гіневська Ірина
Валенчук Артур
Пономаренко Олександр
Музиченко Володимир

Завершенням офіційної частини було нагородження магістрату та меру СР членом політвиконкому НДП, головою Чернігівської обласної організації НДП Максаком Володимиром Івановичем та вручення грамот та призів. Також, у нагородження мера СР взяв участь секретар міської ради Чернігова Голець Віталій Віталійович.

Після чого відбулось нагородження кращої студентської квест-команди м. Чернігова, котрій було вручено подарунки та відповідна грамота.

Захід тривав, відбулася концертна програма із виступом музичних колективів м. Чернігова (Депо 02, Песочное время, Позитив, Похила площина, Внутренний расклад) та КВН-команди Чернігівського інституту бізнесу і права.

Завершувалася СР у дружній атмосфері дискотекою, грою у мафію активістів та невеликим фуршетом створеним оргкомітетом.

http://www.studrespublika.com/news/text_news.php?id=743

Bookmark and Share