Укрзалізниця роз'яснює щодо пільг для студентів вузів та учнів професійно-технічних училищ


На сьогодні право пільгового проїзду на залізничному транспорті забезпечується у повному обсязі. Так, за 5 місяців 2007 року надано послуг з перевезення студентів та учнів на суму 39213,2 тис. грн. Незважаючи на те, що компенсація за цей період склала лише 8241 тис. грн. і заборгованість складає 30972,2 тис. грн., пільгові перевезення здійснювались до 28 червня і продовжаться з 28 серпня 2007 року.

При цьому слід зазначити, що у державному бюджеті на 2007 рік на пільгові перевезення студентів передбачено 31,9 млн. грн., чого недостатньо для покриття навіть половини річного пільгового періоду. Незважаючи на це, з 28 серпня, як і кожного року, студенти їздитимуть залізницями на пільгових умовах.

Порядок надання пільгового проїзду студентам вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів у міському й приміському пасажирському транспорті та міжміському автомобільному транспорті і залізничному транспорті територією України затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1999 року №541.Bookmark and Share