Міністерство фінансів закриває очі на протести студентів БДФА


Учора, скориставшись тим, що голодуючих забрали до лікарні, ректорат Академії вирішив зробити страйк на підтримку ректора. Мовляв, у наметовому містечку нікого з протестуючих не було. Навчання відмінили, в корпус нікого не впускали, значна частина студентів забили на пари і просто пішли додому.

Близько сотні студентів та викладачів вийшли з пікетом до наметового містечка і до Чернівецької облдержадміністрації, та коли вони підійшли до наметів, значна частина студентів відмовилась підтримувати ректора і перейшла на сторону протестуючих, тим самим зірвавши грандіозні плани ректорату.

Але вже сьогодні двох студенток першого курсу разом з батьками викликали в деканат і погрожували. Дівчатка були такими переляканими, що зі слізьми розказували як батьки замкнули їх і навіть не випускають з дому.

Скільки пан МІНІСТР буде ігнорувати цей конфлікт? Про це вже знають і в Україні, і в Європі, лиш тільки Міністерство фінансів робить вигляд, що нічого не бачить, вчиняючи цим самим злочинну бездіяльність. А студенти намети прибирати не збираються, і з кожним днем їх стає все більше.

Протести в Чернівцях вже показували всі загальнонаціональні телеканали і навіть канал ЄВРОНЬЮЗ, але міністр фінансів настільки зайнятий, що не має часу на телевізор. То може хтось з секретаріату знає про ситуацію в Буковинській державній фінансовій академії і допоможе розбудити пана Пинзенника?

А Юлія Володимирівна? Чим займаються міністри? Чому ректори-кучмісти дорожчі за дітей, котрі своїм здоров`ям виборювали і виборюють справедливість?

Дуже хочеться вірити у справедливість (чи хоча б її імітацію) нової влади, та вона впевнено переконує нас у протилежному. Але терпінню настане кінець і молодь знову вийде на майдани, але вже проти влади! Ще безліч ректорів-кучмістів залишаються на своїх посадах. Де ж обіцяне очищення влади? ВЛАДО!!! ДЕ ТВОЯ СПРАВЕДЛИВІСТЬ???

http://kuchmizm.info/weblog/archives/002240.html#more, 07.05.2005

Bookmark and Share