У рамках циклу зустрічей "Історії успіху" Юрій Вахель провів майстер-клас про адаптивний бізнес


4 липня ц.р. у рамках циклу зустрічей «Історії успіху» форумчани зустрілись з директором юридичної служби Корпорації АЕС по Україні, членом Наглядових Рад ЗАТ «А.Е.С. Київобленерго» та ЗАТ «Ей-І-Ес Рівнеобленерго» Юрієм Вахелем.

Зупинившись на 10 хвилин на студентських роках, які пройшли у Львівській Політехніці та Львівському національному університеті, Юрій запропонував аудиторії презентацію, яка власне і є відображенням його особистості. Це був майстер-клас про адаптивний бізнес. Систему адаптивного бізнесу сповідують такі всесвітні бізнесові гіганти як IBM, British Petroleum, HP та інші.

Презентація складена на основі матеріалів книжки Christopher Mayer & Stan Davis “It’s Alive” та особистого досвіду Ю. Вахеля.

Аудиторії було задано питання: «Як би Ви хотіли вести свій бізнес: спокійно та стабільно чи цікаво та різноманітно?» 98 відсотків присутніх відповіли, що хотіли б, щоб бізнес був цікавим та різноманітним. Але тоді виникає купа проблем і людина вже може забути про спокій, бо ринок – це саванна економіки, де діє економічний відбір. Як і в природі, виживають тільки ті види, які мають більшу здібність адаптуватись. Ще Черчілль казав: «Спочатку ми надаємо форму будівлям, потім вони надають форму нам». Ось тут в нагоді і стає адаптивний бізнес.

Юрій розповів про його основи, адаптивний менеджмент, теорію складних систем, тощо. На прикладах Київобленерго та Рівнеобленерго він показав як працює система. Ще він сказав, що треба боятись затишшя в роботі, бо це явна ознака того, що наближається «гроза».

Завдяки майстер-класу Юрія Вахеля молоді люди відкрили для себе ще одну сторінку бізнесу.

Bookmark and Share