Викладача Волинського університету посадять у в’язницю


Як повідомили в Департаменті ДСБЕЗ, за наслідками проведення оперативно-технічних заходів правоохоронці встановили, що цей посадовець, використовуючи своє службове становище, щонайменше, 43 рази вимагав і одержував хабарі в розмірі від 100 до 700 гривень.

Оперативники держслужби боротьби з економічною злочинністю також встановили, що хабарник вніс на депозитні рахунки шести банківських відділень понад 100 тисяч гривень, передає «УНІАН».

В результаті проведених оперативно-технічних заходів, в службовому кабінеті під час отримання хабара зловмисник був затриманий «на гарячому». На місці вчинення злочину оперативниками виявлені грошові кошти в сумі 2500 гривень і 110 євро. Згодом до цього переліку був залучений 21 депозитний договір, укладений хабарником з шістьма банківськими відділеннями, згідно з яким на депозитних внесках розміщені грошові кошти у розмірі 110 тисяч гривень. Гроші як предмет злочину були вилучені, а на вказані банківські рахунки накладений арешт.

Завідуючий кафедрою Волинського держуніверситету був затриманий за статтею 115 Кримінально-Процесуального кодексу України. На початку липня рішенням міськрайонного суду Луцька затриманий, визнаний винний і осуджений до 5 років позбавлення волі (з відстроченням виконання на 3 роки) і з позбавленням права займатися викладацькою діяльністю та посідати адміністративно-господарські і організаційно-розпорядчі посади в навчальних закладах строком на 3 роки.

«ForUm»Bookmark and Share