Рівненська ФРІ організувала виставку для молодих фотохудожників


Метою проекту є пошук молодих, талановитих та перспективних фотохудожників, які прагнуть проявити себе та допомога їм в подальшій творчій реалізації. Автором і координатором заходу є Тетяна Іванівна Ковальова. Головним партнером виступила Рівненська міська молодіжна громадська організація „Фундація Регіональних Ініціатив”.
Проект представляє собою пошук молодих рівненських художників та представлення їхніх робіт на фотовиставці „Рівне та його мешканці очима молодих (і не тільки) фотографів”. Всього взяти участь у проекті виявили бажання 17 фотохудожників міста, більшість з яких вперше виставлятимуть свої роботи на виставці. З понад 150 отриманих фотографій, експертна комісія обрала лише 60 найкращих.
Саме ці роботи були презентовані для мешканців міста 4 липня на урочистому відкритті фотовиставки “Рівне та його мешканці очима молодих (і не тільки) фотографів”. Найкращі роботи були винагородженні грамотами та цінними подарунками від організаторів.
Сподіваємось, що даний проект відкриє нові молоді таланти Рівного та дасть їм потужний старт в подальшій художній кар’єрі. Подібні заходи РММГО „Фундація Регіональних Ініціатив” проводитиме і надалі.
Bookmark and Share