В УЖГОРОДІ ПОБУВАЛА АССІЯ АХАТ


Відома співачка і скрипалька Ассія Ахат, а також її підопічні дівчата з гурту «69» Віолетта Ваш і Діана Меринова виступили вперше на Закарпатській сцені, організувавши таким чином «пробний» концерт для запланованого на осінь всеукраїнського концертного туру.Даний тур присвячений боротьбі з наркоманією за словами організатора Петро Ониська.
Ассія стверджує, що не намагається використати соціальну проблему для самореклами, а справді вболіває за подолання важкої проблеми — наркозалежності. Завдяки Ассії буде видано інформаційний збірник, спрямований на попередження наркоманії. Останній, за її словами, повинен потрапити до рук батьків і молоді не лише великих міст, а й кожного села України. Концерти ж проводитимуть не лише на площах та у залах, а й, наприклад, у будинках-інтернатах, випускники яких часто потрапляють у групу ризику.
На запитання журналістів, якиим саме чином буде її концерт привертати увагу до проблеми наркоманії співачка тільки наголосила про майбутні плани.Bookmark and Share