В УЖГОРОДІ ВІДБУДЕТЬСЯ ФЕСТИВАЛЬ БАЙКЕРСЬКОЇ МУЗИКИ


12-14 липня до Ужгорода приїдуть більше 10 музичних груп з країн СНД.
Гостей-байкерів (найзавзятіші з них подолають на мотоциклах шлях до Ужгорода понад 6,5 тисяч кілометрів) зустрічатимуть на в’їзді до міста з духовим оркестром. Триденне свято включатиме окрім власне фестивалю байкерський парад з пл. Петефі через вул. Мукачівську, вокзал, пл. Корятовича до пл. Л. Толстого, де в суботу о 14.00 розпочнеться шоу каскадерів з Угорщини. Напередодні вночі містом проїдуться спеціально підсвічені мотоцикли. Усього очікують близько 1500 мотоциклістів та понад 11 тисяч глядачів.
У фестивалі M.B.U “Musik Bike Ukraine” візьмуть участь музиканти з України, Польщі, Німеччини, Словаччини, Чехії, Бельгії, Фінляндії, Росії, Угорщини.
Крім того, відома українська рок-група «White» стане єдиною, виконавці якої прибудуть на мотоциклах. А після фестивалю її учасники залишаться на Закарпатті, щоб зняти кліп, можливо, в ужгородському замку. Виступить також перспективна українська рок-виконавиця RADA.
Фестиваль має на меті пропагувати активний спосіб життя, дотримання загальноприйнятих норм моралі, відмову від вживання психотропних і наркотичних речовин, обмеження вживання алкоголю і тютюнопаління. Фестиваль покликаний знизити рівень негативних проявів у молодіжному середовищі, активізувати питання здорового дозвілля та формування високого рівня позитивного світогляду у молоді.

Bookmark and Share