Катерина Ющенко взяла участь в роботі Літньої молодіжної освітньої школи, яку проводить Міжнародний благодійний Фонд «Україна 3000»


У заході також взяли участь перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Петро Гаман, голова Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації Іван Пустовіт, директор департаменту наукових та освітніх програм Фонду «Україна 3000» Олександр Олійник, керівник благодійної програми «Розвиток людини» Ольга Коваленко, керівник прес-служби Фонду «Україна 3000» Марина Антонова, керівник інформаційно-аналітичного відділу Українського центру розвитку музейної справи Влад Піоро, представники місцевої влади та Фонду «Україна 3000».

Пані Катерина Ющенко взяла участь у роботі круглого столу «Формування моделі освіти майбутнього», проведеного в рамках Літньої школи. Звертаючись до присутніх, вона розповіла про освітні програми, які реалізує Фонд «Україна 3000» у рамках року освіти, зокрема – гуманітарний форум «Відродження, оновлення та розвиток людини» та конкурс «Новітній інтелект України». На думку пані Катерини, дуже важливо, аби до вирішення нагальних суспільних проблем та діалогу щодо майбутнього України долучалася молодь.

Катерина Ющенко запевнила, що Фонд робить і буде робити якомога більше для того, аби створити в Україні найсприятливіші умови для розвитку молоді. Вона закликала студентство і представників молодіжних організацій брати активнішу участь у розвитку держави та пошуку шляхів вирішенні її проблем.

У свою чергу, учасники круглого столу висловили свої думки щодо питань молодіжного та студентського самоврядування, а також своє бачення освіти майбутнього. Катерина Ющенко прокоментувала деякі виступи та відповіла на запитання учасників круглого столу.

Також пані Катерина Ющенко передала представникам Черкаської влади сертифікат на отримання 850 примірників книги «Гетьмани України» для розповсюдження по школах та бібліотеках області. Ця акція завершує проект Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» «Козацька слава – маленьким читачам». Проект передбачав передачу книги «Гетьмани України» до шкіл та бібліотек Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Сумської та Харківської областей. Це видання містить змістовну і захоплюючу розповідь про історію нашої країни доби Козаччини, має багато ілюстрацій і розрахована на дітей молодшого та середнього шкільного віку, а також всіх, хто прагне поглибити свої знання про історію України.

Пані Катерина та представники Фонду «Україна 3000» оглянули Молодіжний оздоровчий центр «Модус», поспілкувалися з учасниками Літньої молодіжної освітньої школи та працівникам Центру.

Літня молодіжна освітня школа проводиться у Молодіжному оздоровчому центрі «Модус» з 6 по 13 липня 2007 року. Її мета – в режимі поєднання інтелектуального спілкування та змістовного відпочинку виробити бачення молодіжної аудиторії щодо шляхів формування моделі освіти майбутнього, створення ефективної національної молодіжної політики та доцільності створення національного молодіжного інтелектуального клубу. У заходах беруть участь близько 90 молодих людей з усіх областей України.

Під час Літньої школи плануються самопрезентації національних молодіжних організацій, які діють в Україні; обмін інформацією щодо молодіжних програм, які реалізуються в Україні, принципів здійснення молодіжної політики в Україні, донорських організацій, діяльність яких спрямована на молодіжне або освітнє середовище; презентації найбільш знакових українських аналітичних організацій та масштабних проектів. Окрім того, передбачені тренінгові курси з аналізу державної політики, а також презентації учасниками школи тематичних досліджень та їх обговорення. Учасникам школи буде також представлено інформацію про освітні програми Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» та молодіжні інтелектуальні конкурси і змагання, які проводяться в Україні.

У заходах беруть участь представники Фонду Конрада Аденауера, ПРООН, «Мережі громадянської дії в Україні» (UCAN), Польсько-американо-української фундації ПАУСІ, Міжнародного благодійного фонду «Відродження», молодіжної організації «Форум молодих лідерів України», скаутських організацій « Пласт» і «СПОК», Фонду регіональних ініціатив, Асоціації агенцій регіонального розвитку України, Києво-Могилянської бізнес-школи, аналітичних центрів ім. О.Разумкова та «БЕСТ» і багато інших.Bookmark and Share