Освіта майбутнього - справа молоді


На запрошення організаторів Ігор Шевченко презентував учасникам Школи Форум молодих лідерів України та його проекти, особливо наголосивши на важливому місці освіти в формуванні та становленні молодого лідера. Звертаючись до аудиторії, Ігор запросив всіх бажаючих продовжити роботу над моделлю освіти майбутнього й після закінчення Школи та випрацювати Концепцію освіти майбутнього в рамках ФМЛУ. Також Ігор Шевченко провів тренінг стосовно того, як треба створювати концепцію та її окремі блоки, аналізувати проблеми та знаходити шляхи їх вирішення, визначати проміжні та фінальні результати. У результаті тренінгу учасники напрацювали формат майбутньої концепції, обмінялися думками щодо деяких гострих проблем в сучасній освіти та можливих шляхах їх вирішення. Тож робота буде продовжуватися та відповідна ініціативна група буде створена в рамках Форуму молодих лідерів України найближчим часом.

Своїм поглядом на освіту, зокрема, бізнес-освіту, а також на завдання, які стоять перед молодими людьми на шляху розвитку України, закріплення позицій України в глобальному світі та підвищення її конкурентоспроможності поділився з учасниками Школи Павло Шеремета, декан Києво-Могилянської Бізнес Школи.

7 липня в роботі Літньої молодіжної освітньої школи взяла участь Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко. В своєму виступі пані Катерина запросила молодь активніше долучатися до роботи не тільки над проблемами освіти, а й брати участь у розв’язанні інших важливих суспільних проблем в Україні.

Школа працюватиме до 13 липня, результатом роботи має стати Молодіжний маніфест щодо моделі освіти майбутнього. Побажаємо учасникам натхнення та чекатимемо на результати їх роботи!

_____________________________________________________________
Довідка: Літня молодіжна освітня школа проводиться у Молодіжному оздоровчому центрі «Модус» з 6 по 13 липня 2007 року. Її мета – в режимі поєднання інтелектуального спілкування та змістовного відпочинку виробити бачення молодіжної аудиторії щодо шляхів формування моделі освіти майбутнього, створення ефективної національної молодіжної політики та доцільності створення національного молодіжного інтелектуального клубу. У заходах беруть участь близько 90 молодих людей з усіх областей України.
Bookmark and Share