Сполучені Штати допоможуть Україні у розвитку демократії


-Впровадження грантів, які виплачуватимуться на конкурсній основі, сприятиме посиленню студентської активності та підвищенню впливу студентської ініціативи, – зазначив пан Решетов.

На відміну від більшості конкурсів, конкурс „Студентське самоврядування та розширення прав і можливостей студентів в Україні” проводиться вперше і спрямований на створення і підтримку органів студентського самоврядування, тобто студентських рад і спілок.

Окрім цього, Фонд сприяння демократії зацікавлений у боротьбі із корупцією серед студентської громади. За словами Сергія Решетова, головна передумова боротьби із корупцією у вищих навчальних закладах - це готовність студентів виправдати свої знання і цим же протидіяти цьому неприємному явищу.
А на сприяння проведення чесних і прозорих виборів в Україні спрямований грантовий конкурс “Вибори-2007”.

До участі у конкурсах запрошуються неурядові організації та незалежні засоби масової інформації. Підтримка в свою чергу не надається комунальним і партійним ЗМІ. Середній обсяг фінансування проектів варіюється від 3000 до 10000 доларів США. Заявки на участь у конкурсах приймаються до 10 липня 2007 року.

Стандартна форма заявки Фонду сприяння демократії та інструкція по її заповненню знаходяться на сайті Фонду: http://kyiv.usembassy.gov./assistance_democracygrants_ukr.html.
Потенційні учасники конкурсу можуть також звертатися до Офісу грантових програм за додатковою інформацією за телефоном (044) 490-4026, або на електронну адресу KyivDemgrants@state.gov або KyivMDF@state.gov.

Джерело : Рівненський прес-клуб
Автор : Ольга Гзило
Bookmark and Share