Звернення ІХ З‘їзду Народно–демократичної ліги молоді


Процес формування коаліцій показав дріб’язковість, цинізм та основну мету політичних гравців, якою є тільки захоплення якомога більшої влади, а про загальнонаціональні інтереси зовсім не йдеться. Формування неадекватного сьогоденню Уряду спричинило посилення фіскального тиску на економіку, підвищило рівень корупції та спричинило війну між гілками влади. Під корупцією ми розуміємо отримання преференцій та державних замовлень підприємствами та організаціями, наближеними до тих чи інших політичних сил. Прийняття Верховною Радою «Закону про Кабінет Міністрів» запустило процес суцільного нігілізму по відношенню до Конституції України. Таким чином, на мандат довіри народу України Партія Регіонів, Блок Юлії Тимошенко, „Наша Україна”, Соціалістична партія та Комуністична партія відповіли безвідповідальністю, безкомпромісністю та правовим нігілізмом.
Свідоме затягування всіма сторонами переговорного процесу щодо правового вирішення ситуації, що склалась, призвело до двохмісячного безладу в країні та заблокувало нормальну конструктивну роботу всіх гілок влади.
Зважаючи на це, Народно-демократична ліга молоді вважає, що ці політичні сили в існуючому форматі мають відійти у небуття української історії, зробивши останню добру справу для суспільства - прийняти всі необхідні зміни до Законів, що дозволять провести дострокові вибори чесно і прозоро.
Ми, молоді люди з усіх регіонів України, завертаємось до всієї України і закликаємо кожного з нас дати відсіч деструктивним діям. Давайте примусимо їх подумати про нас і почути нас. Скажімо нашу думку депутату, міністру, Президенту, чиновнику, члену партії: час припинити саморекламу та подумати про країну. Час не пустими розмовами, а конкретними діями відновити нормальний ритм роботи підприємств та установ всіх рівнів і дати народу України головне – стабільність і впевненість у завтрашньому дні.
Україна - це ми, а не вони!
Наші вимоги до них:
- Припинити будь-яке нагнітання ситуації та дотриматись умов досягнутого компромісу в ім‘я держави та людей;
- Зважаючи на визначену дату виборів 30 вересня та на те, що значна частина молоді в цей час буде змінювати місце реєстрації через вступ до вузів, забезпечити дотримання конституційного права голосу для всіх громадян України;
- Вдосконалити Закон про вибори з наступними положеннями для забезпечення представлення в Парламенті представництва позиції всіх виборців, зменшити прохідний бар‘єр, передбачити відкриті партійні списки та для унеможливлення маніпуляцій протоколами дільничними виборчими комісіями запровадити електронну систему підрахунків голосів.
На виборах закликаємо тверезо оцінити ситуацію, що склалась в країні та не голосувати за політичні сили що втягнули нас в цей хаос. Досить популізму та цинізму, досить безвідповідальності та непослідовності, досить егоїзму та брехні.

Голова НДЛМ Павло Вікнянський


Bookmark and Share