AIESEC ПРОВЕДЕ АНГЛОМОВНІ ТАБОРИ ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ ЗА УЧАСТЮ ПРЕДСТАВНИКІВ СЕМИ КРАЇН СВІТУ


До їх роботи залучатимуться іноземні молоді спеціалісти, що приїхали до нас в рамках міжнародної програми стажувань AIESEC. Це представники Єгипту, Канади, США, Туреччини, Китаю, Швеції та Польші.

Учасники матимуть змогу відвідати тренінги з мистецтва публічних виступів, управління часом, лідерства, вміння організовувати та керувати командою та багато інших. Також пройдуть сесії з профорієтації для учнів 10-11 класів. Їх будуть проводити спеціалісти професій в яких зацікавлена молодь. Це робиться для того, щоб старшокласники могли робити вибір майбутнього фаху аргументовано, знаючи про всі його переваги та недоліки.

Сесії в рамках англомовних таборів проводитимуть сім іноземних стажерів, спаціалісти різних професій та працівники трейнінгових центрів Львова.

За мету проведення проекту представники AIESEC у Львові ставлять допомогу молодим людям у вирішенні питання профорієнтації, розвитку свого потенціалу та лідерських якостей. Адже AIESEC – міжнародна громадська організація, яка розвиває молодь і сприяє вирішенню суспільних проблем.

З повагою,
Віце-президент з Комунікацій AIESEC У Львові
Аляб’єва Наталія
mob.+380 97 330 31 90
mail to: nata.alabyeva@aiesec.net
WEB: http://www.aiesec.lviv.ua
http://іstepbystep.aiesec.lviv.ua

Bookmark and Share