Організації партії НСНУ під час святкувань зробили акцент на молодь


Севастопольська організація партії "Народний Союз Наша Україна" у рамках заходів, присвячених 14-ої річниці Дня Незалежності України, організувала і провела акцію "Молоді родини України". Акція проводилася у відділі РАГС Ленінського району м. Севастополя. У ході заходу голова міської державної адміністрації С.А. Іванов і представники виконавчого комітету СГО ПП НСНУ привітали молодят і вручили їм коштовні подарунки. Також до 14-ої річниці Дня Незалежності виконавчий комітет Нахімовської районної в м. Севастополі організації НСНУ організував суботник у дитячому містечку "Лукомор`я" – були пофарбовані атракціони, почеплені гойдалки, забрано сміття з території.

А ось Тернопільська організація "Молодіжний Союз "Наша Україна" виступила ініціатором круглого столу "Молодь до і після Помаранчевої революції", який днями відбувся у Тернополі. Його учасниками стали представники громадських, молодіжних організацій та депутати місцевих рад. Як вважає голова МС "Наша Україна" Степан Барна, "ми повинні нагадати про себе, щоб влада нарешті прийшла і до нас. Щоб молоді люди одержали обіцяні оптимальні умови для отримання молодіжного житлового кредиту, робочі місця, право на безкоштовне навчання у вищих навчальних закладах і в цілому умови для соціальної самореалізації. Отримали те, за що вони стояли на Мадані, – право брати участь у прийнятті рішень, важливих для молоді, і право вибору".
Головним підсумком круглого столу стало рішення про організацію органу, який би представляв інтереси молоді перед органами місцевого самоврядування і владою. Голова фракції "Народний Союз "Наша Україна" у Тернопільській міській раді Петро Мандзій разом із головою постійної комісії у Тернопільській обласній раді депутатом Дарією Чубатою взяли на себе обов’язок висунути вимоги владі та окреслити проблему реалізації молодіжної політики.

P.S.
Крім того, з 22 до 30 серпня в Криму проходить всеукраїнська молодіжна акція "Це твоя країна - наша Україна", присвячена 14-й річниці проголошення Незалежності. Організували акцію коаліція молоді "Наша Україна", Кримськотатарський Молодіжний центр та міністерство у справах сім`ї, молоді і гендерної політики Автономної республіки Крим за підтримки міністерства молоді і спорту України. Про це повідомив журналістам у Сімферополі координатор коаліції молоді "Наша Україна" у Криму Ескендер Барієв.
В акції беруть участь понад 100 активістів молодіжних організацій з більшості регіонів України. Урочисте відкриття заходу відбулося в с. Мазанка Сімферопольського району. Наступного дня учасники акції здійснили сходження партизанськими стежками на гору Демерджи і на її вершині провели семінар, присвячений соборності України. Сьогодні, у День Незалежності, вони мають намір установити на горі державний прапор і закласти капсулу-послання до молоді майбутнього.
25 серпня учасники заходу планують спуститися в район Алушти, і провести там у наступні дні серію семінарів і дебатів на теми "Проблема сепаратизму в Україні", "Схід і Захід разом!", "Молодь і Європа", "Євроінтеграційні процеси в Україні: наслідки і перспективи" тощо.
"День Незалежності - це свято для всіх громадян України, але особливо він важливий для молоді. Ми намагаємося відзначити його максимально цікаво і корисно: акція "Це твоя країна - наша Україна" містить у собі як елементи здорового відпочинку в надзвичайно красивих місцях Криму, так і обговорення найбільш актуальних для нашого суспільства проблем", - зазначив Ескендер Барієв.

Bookmark and Share