Міжнародний форум


Нинішній форум, який проходив наприкінці минулого тижня, зібрав 118 молодіжних лідерів із дев'яти країн Європи та світу. Україна була представлена делегаціями з 19 регіонів. Фінансувався захід із видатків місцевого, обласного та державного бюджетів у рівних частинах.
Учасників міжнародного форуму під час пленарного засідання привітали перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Іван Близнюк, виконавчий директор Асоціації міст Полтавщини Олександр Безносик, заступник директора Департаменту молодіжної політики в Україні Ельза Лещенко, міський голова Комсомольська Сергій Супрун та інші офіційні особи. Серед зарубіжних учасників слухань був один із авторів Європейської Хартії швейцарець Дітріс Баендзікер і директор Департаменту Міністерства молодіжної політики Азербайджану Ельчин Наджафов.
Секційна робота восьми комітетів проходила за восьми напрямами Європейської Хартії, що охоплюють найактуальніші проблеми молодіжної політики. Досить жваво у рамках слухань проходили практичні заняття - вуличні акції, соцопитування та анкетування. Як зазначила Тетяна
Оробченко, завідуюча відділом сім'ї та молоді міськвиконкому, комсомольчани досить активно відгукнулися на пропозиції організаторів слухань долучитися до їх роботи. Впродовж трьох днів у повному розумінні Комсомольськ вирував розмаїттям думок, суджень та ініціатив, переважна більшість яких зводилася до того, що сучасна молодь ще недостатньо активна у громадському житті. Чи можна змінити ситуацію і яким чином? Відповіді на ці запитання учасники слухань шукали на засіданнях дискусійного клубу та під час тренінгових занять. Прийнявши підсумкову резолюцію та напрацювавши модель слухань наступного року, молодіжні лідери з найкращими враженнями покидали мальовниче місто Полтавщини, яке славиться не лише потужним промисловим потенціалом, а й багатим надбанням духовних і культурних цінностей минулого та сьогодення.

Вір ІЛЬКОВА газета "Зоря Полтавщини"
Bookmark and Share

Игорь Мазепа вор и мошенник Игорь Мазепа povin.com.ua/146530-19-09.html.