Година здоров'я "заплила" у Севастополь


В червні ініціативу підхопила Донецька міська молодіжна організації «Школа лідерів». Вона проводить для вихованців притулку №1 м. Донецька ранкові зарядки з нескладних та веселих вправ.

З липня проект почав працювати у м. Севастополь.

7 липня севастопольські активісти Форуму провели «молодіжний заплив». Його відкрив шоу-балет «Едем», який запропонував цілу концертну програму для учасників проекту і відвідувачів пляжу, на території якого проходив захід. Далі розпочався заплив. У ньому взяли участь молоді люди віком від 18 років. Вони змагалися на дистанції 50 метрів. Змагання розпочали чоловіки. Переможцем серед них став Євген із міста Воронеж (Росія). Далі чоловіки передали естафету жінкам. І знову ж перемогла представниця Росії – Марія із міста Брянськ. Кожний переможець отримав солодкий приз «Сєвєрская сласть».

З одного боку, трохи сумно, що українці програли, але з другого, не може не радувати той факт, що ініціативи Форуму молодих лідерів України стають відомими і на теренах дружньої Росії.

10 липня ініціатор запливу Ірина Романова розповіла про захід у програмі Севастопольського телебачення «Севастопольські зустрічі».Bookmark and Share