Федерація молодих медиків реалізує проект з репродуктивного здоров’я


Проект реалізується завдяки гранту Інституту досліджень та тренінгів Корпорації Джона Сноу в рамках проекту «Разом до здоров’я».

Його метою є сприяння формуванню репродуктивного здоров’я населення України через лобіювання виконання заходів Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації».

Партнерами в реалізації проекту «Репродуктивне здоров’я – спільна робота» є ВМГО «Спілка молодих державних службовців України» та ВСМДГО «Національна Рада молодіжних організацій України». Його керівником є Анатолій Половинець.

Під час реалізації проекту передбачається визначити ключових посадовців центральних органів виконавчої влади відповідальних за реалізацію Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації», сприяти налагодженню механізму співпраці між ними; провести круглий стіл за участю посадовців, фахівців та громадськості щодо реалізації Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації»; опублікувати матеріали круглого столу у фахових та молодіжних виданнях; сприяти створенню Координаційної ради при Міністерстві охорони здоров’я України з питань реалізації Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації» та регулярному проведенню її засідань; провести прес-конференцію для центральних ЗМІ за участю громадськості, фахівців та представників проекту «Разом до здоров’я» з питань репродуктивного здоров’я населення та підсумків реалізації проекту.

Джерело: Молодіжна правдаBookmark and Share