Пітерська молодь і влітку трудиться


Більшість із них голосно заявляє про себе лише в період виборів, однак деякі розвивають активність і іншим часом.

Улітку молодіжні організації воліють проводити виїзні заходи на природі. Програми таких виїздів варіюються в широких межах - від політичного навчання до тренувань по стрілянині.

Найбільшу партійну молодіжну організацію має, що цілком логічно, найбільша партія. В «Молодої гвардії «Єдиної Росії» близько 1200 чоловік. Як розповів «НГ» начальник штабу організації Олексій Цівілєв, улітку в пригороді Петербургу для молодих активістів працює наметовий табір.

Одна із найменших молодіжних організацій з політичним ухилом спонсорується партією «Яблуко». В «Санкт-Петербурзькому молодіжному союзі «Яблуко» усього 50 чоловік. Багато хто з них не вступив в партію, тому що ще не досягли повноліття. Втім, юний вік не заважає яблучній молоді брати участь у дорослих заходах.

Свої молодіжні організації в Петербурзі також мають УПС, «Справедлива Росія», КПРФ і ЛДПР. Особливою активністю вони не відрізняються, голосно заявляючи про себе лише під час чергових виборів. Молодіжне крило есерів характеризується тим, що в нього входить відразу кілька організацій, сформованих ще до об'єднання партій. Юні комуністи, як і інші, улітку воліють сполучати відпочинок з політичним навчанням.

Джерело: Независимая газета

Bookmark and Share